Battlefield 2042'yi GTX 1650 Super kaldırır mı?

MeteCkr

Picopat
Battlefield 2042'yi ön sipariş ile aldım ancak hala içimde bir şüphe var. Sistemim kaldırmazsa diye korkuyorum.
  • İşlemci: i3-9100F 3.60GHz
  • RAM: Tek slot 8 GB DDR4 3200MHz
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 1650 Super 4 GB

Oyunu yukarı aşağı açacağını zaten biliyorum ancak hangi ayarlarda oynayabilirim? Ayrıca RAM eksikliği var 128 kişilik bir haritada droplar olacağını düşünüyorum. Oyun zevkimi ne gibi etkileyecektir? Son olarak unutmadan depolama olarak SSD kullanıyorum. Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğiniz gibi RAM büyük sorun çıkaracaktır.

Minimum GTX 1050 Ti, önerilen ise RTX 3060 istiyor. En kötü ihtimalle 900p Low ayarlarda +60 FPS oynatacağını düşünüyorum.

Battlefield 2042'yi ön sipariş ile aldım ancak hala içimde bir şüphe var. Sistemim kaldırmazsa diye korkuyorum.
  • İşlemci: i3-9100F 3.60GHz
  • RAM: Tek slot 8 GB DDR4 3200MHz.
  • Ekran kartı: NVIDIA GTX 1650 Super 4 GB.

Oyunu yukarı aşağı açacağını zaten biliyorum ancak hangi ayarlarda oynayabilirim? Ayrıca RAM eksikliği var 128 kişilik bir haritada droplar olacağını düşünüyorum. Oyun zevkimi ne gibi etkileyecektir? Son olarak unutmadan depolama olarak SSD kullanıyorum. Cevaplarınız için teşekkürler.

Hocam ekran kartını bilmem ama sanırım işlemciniz bu haritalarda yeterli olacağını düşünmüyırum büyğk ihtimal beta sürüm değil de oyun tamamen çıktığında daha da artacaktır sadece beta sürümünde yetmiyor ne yazık ki RAM de 8 gv kesinlike yetersiz kalır oyuna belki girersiniz erişirsiniz ama 20 40 FPS arası sürünürsünüz bence denemeye gerek yok.
Dediğiniz gibi RAM büyük sorun çıkaracaktır.

Minimum GTX 1050 Ti, önerilen ise RTX 3060 istiyor. En kötü ihtimalle 900p Low ayarlarda +60 FPS oynatacağını düşünüyorum.

Hocam bence oyunu en süşüğünde düşüğünde dropla oynamak yerine zorlamamak daha iyi olacaktır sistemide büyük ölçüde yorar bu oyun.

@isimsizjoker haklısınız.

@MeteCkr bence oyunun çıkmasını bekleyin hocam. Sonrasında oyun testlerine bakar ona göre alırsınız.

Peki ne önerirsiniz bir adet daha 8 GB RAM mi alayım yoksa ön siparişi iade edip oyun çıktığında benchmarklara bakıp ona göre mi alıp almayacağıma karar vereyim?

Geri
Yukarı