Battlefield 2042'yi nasıl buldunuz?

İyi günler başlıkta belirtiğim gibi Battlefield 2042 nasıl buldunuz? Ben de almayı planlıyorum ancak kararsız kaldım. Game Pass üzerinden 10 saat kadar deneyimledim, eksiklikleri olsa da belki ilerdeki güncellemelerle o eksiklikler giderilecektir.

Hayatımda yaptığım en büyük hata olarak nitelendiriyorum kendisini keşke iade kabul etseydi Steam 3 saat oynamıştım.

Bir dene iste belki kabul ederler Steam bazen kabul edebiliyor güzelce derdini anlatıp iade tekrar deneyebilirsiniz.

Dedim 2 saati geçmişsiniz diyor şu an küfür serbest olsa neler neler diyeceğim almak isteyen arkadaşlarım bir şekilde 10 saatlik deneme süresini oynasınlar ondan sonra karar versinler

Oyun güzel eksikleri var evet ama toparlanır. Klasik BF oyunu. BF4 çıkınca da BF3ün aynısı dendi. Bu oyunla BF4 den geçen çok olur ileriki dönemde.

İyi günler başlıkta belirtiğim gibi Battlefield 2042 nasıl buldunuz? Ben de almayı planlıyorum ancak kararsız kaldım. Game Pass üzerinden 10 saat kadar deneyimledim, eksiklikleri olsa da belki ilerdeki güncellemelerle o eksiklikler giderilecektir.

Bence portal modu azımsanamayacak derecede güzel Battlefield 3'teki eski günlerimi tekrar yaşayabilir miyim diye düşünmedim değil. Öte yandan Battlefield 4'te de ilk çıktığında çok eksik vardı ama şu an kendisinden en iyi diye söz ediliyor.

Battlefield 2042 metaciritc puanı 81'den 79 düsmüş sanırım çıkış gününe kadar daha da düşebilir galiba.

İyi günler başlıkta belirtiğim gibi Battlefield 2042 nasıl buldunuz? Ben de almayı planlıyorum ancak kararsız kaldım. Ama yine de anamı siktireceğim bu oyunun yapımcısına. Evet kararlıyım hatta götümü siktirmeliyim. Game Pass üzerinden 10 saat kadar deneyimledim, eksiklikleri olsa da belki ilerdeki güncellemelerle o eksiklikler giderilecektir.
Ben Beta'sını oynamıştım ve çok beğenmiştim.

Şu anda alıp almamak konusunda kararsızım ilerdeki güncellemeler ile ne kadar düzeltilir bilemiyorum son bahar indirimlerine saklıyordum bende paramı bakalım artık oyun bir çıksın o zaman bakarız artık.

Geri
Yukarı