Battlefield 3 çalışmayı durdurdu hatası

Bu sorun sadece Battlefield 3'te değil, diğer oyunlarda da görülür bildiğin üzere. Ve çözümü daha bulunmadı diye biliyorum, tekrar yüklemekten başka çözümü yok. Benim de başıma gelmişti bir oyunda, yabancı forumlar dünyaca forumları gezdim bulamadım çözümünü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda biraz oynuyorum sonra atıyor. Neyse yüklüyorum şimdi tekrar. Aklıma PunkBuster'ı güncelemek geldi. Keşke silmeden önce güncelleyip öyle deneseydim.

Bu sorun sadece Battlefield 3'te değil, diğer oyunlarda da görülür bildiğin üzere. Ve çözümü daha bulunmadı diye biliyorum, tekrar yüklemekten başka çözümü yok. Benim de başıma gelmişti bir oyunda, yabancı forumlar dünyaca forumları gezdim bulamadım çözümünü.

Çözümü bulunmadı derken? Bu mavi ekran gibi bir şeydir. Her yazılım her sistem ile uyumlu değildir. Yani buna bir çözüm zaten bulunamaz :) Uygulamanın güncellemeleri yapılır, DirectX güncellenir, ekran kartı güncellenir... Sorun olabilecek etmen kaldırılır tek tek kısacası.

Bazen görüyorum insanlar AppCrash hatası diye aratıyorlar. Bu okyanustan hamsi yakalamaya benziyor. Çok genel bir hata. Özele inmeli ve sorunun kaynağı araştırılmalıdır. Mavi ekranlarda Dump'lara baktığımız gibi...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı