"Shecjdt çalışmayı durdurdu" hatası

muhammetsc

Centipat
Bugün Mafia 2 klasik indireyim dedim. Birkaç siteden Torrent indirmeyi denedim olmadı. Beraberinde yanlış yüklediğim sitelerden dolayı bazı programlar indi. Bir şekilde sildim. Ekstra olarak başka bir şey var mı diye rastgele ismini bilmediğim dosyaları da sildim.

Oyunu düzgün bir siteden bulup indirmeyi başlattım tam 2,5 GB indirildi derken birden bilgisayar hızlıca mavi ekran verip kendini yeniden başlattı. Şu an ekranda devamlı "shecjdt çalışmayı durdurdu" hatası veriyor. Bunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20230924_103128_1.jpg
    IMG_20230924_103128_1.jpg
    87,5 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Araştırdığımda bu isimde hiç bir şey ile karşılaşmadım. Bu yüzden öyle bir şey olmadığını söyledim. 😅 Virüsten kurtulmanıza sevindim. Yine de Malwarebytes ile bir tam tarama yapmanızı tavsiye ederim.

Araştırdığımda bu isimde hiçbir şey ile karşılaşmadım. Bu yüzden öyle bir şey olmadığını söyledim. 😅 virüsten kurtulmanıza sevindim. Yine de Malwarebytes ile bir tam tarama yapmanızı tavsiye ederim.

Yaklaşık abartısız tüm günümü bilgisayar başında geçirdim. Virüsü sildim ama Windows dosyaları çoktan zarar görmüştü yedek olarak alabileceğim dosyalarda hasar görmüştü tek çare temiz bir formattı onu da zar zor hallettim.

Geri
Yukarı