Battlefield 3 F2000

Kişinin oynayış tarzına göre değişir. Mesela orta mesafeden oynuyorsan acog sight takabilirsin fakat benim gibi kısa mesafe oynuyorsan holo-kobra-iron sight arasında seçim yapabilirsin.

El feneri yerine lazer takılması taraftarıyım. Çünkü gerçekten düşmanı tararken kör ediyor ve adam seni vuramıyor.

F2000 bence uzak mesafe silahı değil bazen çok tepiyor ama yakın ve orta mesafede öldürücü etkisi var. Kobra ve Refleks öneririm bazen lazerle oynayabilirsin ama yakın yerlerse özellikle Ziba Tower ise fener takabilirsin lazere oranla daha iyi düşmanın nerde olduğunu göremiyorsun.

Adını hatırlayamadım fakat bir map var. Konteynırlar aranısda Team DM maçı oynuyorsan sana önerim şu:
AEK-971 Assault Rifle silahı.
Kısa mesafe için kobra, Uzun mesafe için ACOG,
Susturucu veya Laser Singt eklentisi :)

Yeri gelmişken ben de sorayım. Video'larda vs hep izledim. Bu uçakta normal taramalı silahın dan başka yerdeki araçlara da füze toket ayılıyor. Nasıl açıcam bunu. Ayrıca şu helikopter deki tv out diye bir silah var. Hani şu mouse ile yönettiğimiz roket. Ben bu silahları nasıl açarım ?

Roketlerin açılabilmesi için uçaktaki taramalı ile adam öldürmen gerek ya da birşeyler patlatmalısın biraz zorluk çekeceksin ama alıştığın zaman kolay gelecek sonra uçakta rocket pods açtığın zaman tankların ya da başka araçların canını okursun :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı