Battlefield 3 GT420 Low Performansı

Furkan1967

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün Origin'den aldığım Battlefield 3'ü indirdim ve Team DM maçına girdim.
Beni şaşıratan olay 1680*1050 çözünürlükte ve lowda kasmamasıydı. Bunun nedeni ne olabilir zor çalıştıracağını sanıyordum ? :D

• İntel Core 2 Duo E4500
  • 4GB DDR2 RAM
  • Nvidia GT420
  • İNTEL DQ965GF Anakart

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen o ayarda (çözünürlükte) oynuyorsan ben demek ki 1024x720 yaptığım zaman kasma olmayacak galiba en büyük endişem bu yöndeydi sağ olasın bilgilendirdiğin için. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence bir sorun yok. Low ayarlarda oyunda grafik kalmıyor zaten. Üstüne perde örtülmüş gibi oluyor her şey.

Çok abartılı yorum bence. :) Çünkü low'da oynayan çok kişi gördüm ve izledim. O kadar fark yok, ha ne farklar var, yaprakları ayrıntılı görüyorsanız, o ayrıntı kalkıyor. Tabi bu oyundan oyuna da değişiyor. Şu an sadece BF 3 için konuşmak gerekirse low modu da ultra gibi çok rahat oynanır. Tabi low modu çok kötü olan oyunlarda var. Ama Bf 3 çok başarılı bence...

41_Shadows_Low.jpg

maxresdefault.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Metin35 ne güzel salladın öyle :) Low ve Ultra arasında bariz fark var.
Çaktırma Mikail abi. :D Aynı ekran kartı bende var. Ekran kartımı savunmam lazım kötü olsa bile :D Yani var da ''sistem yetmez ise low ayarda da oynanabilir'' anlatmak istediğim buydu :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı