Battlefield 3 hala oynanıyor mu?

Hesap almayı düşünmüyorum. Kendi hesabıma alacağım. Sizce 60-70 liraya kadar iner mi? Ancak o kadar olursa alabilirim.

Steam hesabına almak istiyorum aslında. Origin'i Steam'e bağlayabiliyor muyuz ki?

Steam de indirimlerde 32TL'ye kadar düşüyor bazen. Alacaksanız Premium Edition alın çünkü düz versiyonda çoğu silahla oynayamıyorsunuz. Önerim Origin'den alabiliyorsanız Origin'den alın çünkü Steam'den alsanız bile Origin hesabınızın olması gerekiyor diye biliyorum. Eklerseniz oynarız.

Steam de indirimlerde 32TL'ye kadar düşüyor bazen. Alacaksanız Premium Edition alın çünkü düz versiyonda çoğu silahla oynayamıyorsunuz. Önerim Origin'den alabiliyorsanız Origin'den alın çünkü Steam'den alsanız bile Origin hesabınızın olması gerekiyor diye biliyorum. Eklerseniz oynarız.

Peki, teşekkür ederim. Premium almaya çalışacağım. Origin'de yakalarsam oradan almaya çalışırım. İndirimde alabilirsem ilk size geleceğim hocam :D
Deneyebilirsiniz. Oyun güzel zaten. Multiplayer'ı ve campaign'i insanı sıkmıyor.

Ana hikayeyi korsan olarak oynamıştım. Güzeldi, şimdi orijinal olarak hakkını ödeyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı