Battlefield 3 Hala oynanıyor mu ?

FireStorm

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar. Ben vatan bilgisayardan haftasonu indirimi ile battlefield 3 almaya karar verdim. Premium değil. Standart edition. İçinde multiplayer var mı ? Varsa oynayanlar hala varmıdır ?

Bu soru 6 aydır soruluyor ve cevabı evet hala oynanıyor. Yalnız oyunu kutudan çıkan dvd ile kurduktan sonra yaklaşık 5gb indirme yapman gerekecek bunu bil kendini ona göre ayarla.

Ben de oynuyorum. Ama Battlefield 4 çıktı tavsiye ediyorum, Battlefield 3 multiplayer olarak oynuyorsan Battlefield 4 de alışırsın daha güzel efekler, her şey harika çok gerçekçi ben vatanda 90 tl almıştık 5 ay önce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Almamı tavsiye edermisiniz ? @GamerBurkay Kardeş neden indirme yapılıyor ? Birde şunu sorcaktım. Şuanda Battlefield 3 31 Tl Vatan bilgisayarda. Premium ile Standar arasında ne farklar vardır ?

Premium yanında başka haritalar ve silahlar geliyor. İndirme yapmasının sebebi alacağın kutulu oyun oyunun ilk çıkış hali üstüne bir sürü güncelleme geldi onları yüklemesi gerekiyor online olarak.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı