Battlefield 3 hala oynanıyor mu?

Blacksidemre

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Arkadaşlar 2021 yılında bu oyunun hala aktif bir çok oyunculu kitlesi var mıdır acaba? Sistemim bu oyuna yetiyor, orijinal olarak alıp multisini oynamak istiyorum. Bir de indirimlerde büyük bir düşüş oluyor mu? 300 lira vereceğimi sanmıyorum da.

Son düzenleme:
Arkadaşlar 2021 yılında bu oyunun hala aktif bir çok oyunculu kitlesi var mıdır acaba? Sistemim bu oyuna yetiyor, orijinal olarak alıp multisini oynamak istiyorum. Bir de indirimlerde büyük bir düşüş oluyor mu? 300 lira vereceğimi sanmıyorum da.
Evet oynanıyor. Ama 300 TL vermek acayip saçma ve gereksiz.

Evet oynanıyor. CS:GO kadar aktif değil ama oynamak istersen 32vs32 bir odayı rahat bulursun. Ve 10TL'ye sakın BF3 origin hesap alma 4 kere aldım M98B yi açınca hesabı çalıyorlar.

Rus sitelerinde Battlefield 3 keyini, bölge kısıtlaması olmadan 50 TL'ye bulabilirsiniz. Keyi aldıktan sonra bizzat kendiniz Origin hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Hesap satın almanızı tavsiye etmem, en güzel key işi.

Evet oynanıyor. CS:GO kadar aktif değil ama oynamak istersen 32vs32 bir odayı rahat bulursun. Ve 10TL'ye sakın BF3 origin hesap alma 4 kere aldım M98B yi açınca hesabı çalıyorlar.

Hesap almayı düşünmüyorum. Kendi hesabıma alacağım. Sizce 60-70 liraya kadar iner mi? Ancak o kadar olursa alabilirim.

Rus sitelerinde Battlefield 3 keyini, bölge kısıtlaması olmadan 50 TL'ye bulabilirsiniz. Keyi aldıktan sonra bizzat kendiniz Origin hesabınıza tanımlayabilirsiniz.

Steam hesabına almak istiyorum aslında. Origin'i Steam'e bağlayabiliyor muyuz ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı