Battlefield 3 Kod Verebilecek Olan Var Mı ?

@Yusuf Yıldız @Yusuf Yıldız Benim elimde 2 tane kaldı istersen birini sana veririm. Açık olduğun bir zaman sana atarım hesabı.
Abi bana facebook adresini yollarsan buradan iyi olur istersen yani oradan daha güvenli olur kod vermek. Abi istersen Origin hesabım : TRshadoWGamer buradan chat yaparakta yollayabilirsin kodu. Abi bu arada istersen veririm demişsin zaten istemesem bu konuyu açmazdım. Ama bu kodu facebooktan atarsan sevinirim :)

Edit : Flood yaptığımın farkında değildim sonradan aklıma geldi kusura bakmayın.

Son düzenleme:
Abi bana facebook adresini yollarsan buradan iyi olur istersen yani oradan daha güvenli olur kod vermek. Abi istersen Origin hesabım : TRshadoWGamer buradan chat yaparakta yollayabilirsin kodu. Abi bu arada istersen veririm demişsin zaten istemesem bu konuyu açmazdım. Ama bu kodu facebooktan atarsan sevinirim :)

Edit : Flood yaptığımın farkında değildim sonradan aklıma geldi kusura bakmayın.
Kod değilde hesap olarak var elimde sorun olmaz değil mi ?

Kod değilde hesap olarak var elimde sorun olmaz değil mi ?
Hayır sorun olmaz ama hesabı facebook'dan verirsen daha iyi olur. @Yusuf Yıldız Abi hesabı facebook'tan mı atarsın yoksa buradan mı ? Buradan atarsan bana bir saat söyle ben o saat açık olurum. Ama facebook daha iyi olur diye düşünüyorum. Yine de sen bilirsin :)

Son düzenleme:
Hayır sorun olmaz ama hesabı facebook'dan verirsen daha iyi olur. @Yusuf Yıldız Abi hesabı facebook'tan mı atarsın yoksa buradan mı ? Buradan atarsan bana bir saat söyle ben o saat açık olurum. Ama facebook daha iyi olur diye düşünüyorum. Yine de sen bilirsin :)
Origin'den size arkadaşlık isteği yolladım. Arkadaşlık isteğimi kabul edin size hesabı veriyim.

Önemli değil. Başka ihtiyacı olan bir arkadaş varsa elimde bir tane daha hesap var seve seve veririm.

Bana verirsen çok minnettar kalırım. Lütfen bak her yerde aradım bir türlü bulamadım. Şu oyunu oynamayı çok istiyorum bana verebilirsen çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı