Battlefield 3 Multiplayer "Joining Server"de Kalma Sorunu

Kardeş her şeyi denedim ama hiç bir işe yaramadı. İlk olarak oyunu silip tekrar yükledim ardından Firefox'u indirip ordan Battlelog'u bağladım ve son olarak senin bahsettiğin cloud seçeneğini işaretledim, fakat hiç bir işe yaramadı halen 'joining server' diyor ve hiç bir şey olmuyor yemin ederim çıldıracam ya! Ben bu oyunu yüklediysem oynamak benim hakkım! Hiç bir şansım kalmadı gibi eğer sen de son bir şeyler bulamassan artık format atmaya götüreceğim pc'yi. :(

Oyun şimdilik dursun. Silme gibi bir yanlış yapma tekrar. Formatta atma veya attırma. Bende silip tekrar kurayım dedim fakat oldu işte. Chrome'u silip tamamen yeniden kur ve başka hesap ile giriş yap birde bakalım denemekten zarar gelmez. :)

Şuan aynı şeyi BF4 de yaşıyorum.
Dostum. Kullandığın tarayıcıyı ve plugini silip tekrar yükle ve münkünse yeni bir hesap ile giriş yap.

Hayır benim anlamadığım campaign'i bile çalıştırmıyor. Launching campaign diyor öylece kalıyor anlamadım ya :D

Ayrıca Plugin bende yok nerden indireceğim? Onuda silmişim o sinirle. :D :D

Hayır benim anlamadığım campaign'i bile çalıştırmıyor. Launching campaign diyor öylece kalıyor anlamadım ya :D

Ayrıca Plugin bende yok nerden indireceğim? Onuda silmişim o sinirle. :D :D
Bende de kalıyordu campaign'de. İnternete bf3 chrome plugin yaz karşına çıkan yerden indir. :)

Link atmanın yasak olduğunu biliyorum. Dediğim gibi aratın bir forum çıkacak karşınıza orada link olacak oradan indirin.

Forum yok aramalarda.

Sorunu düzelttim oyunu Origin'den açmak yerine Chrome ile siteye kendim giriş yaptım ve düzeldi.
Kardeşim Allah senden razı olsun artık oyuna girebiliyorum senin dediğini yapınca oldu çok teşekkür ederim :) :) :) :) ama şimdide çalışmayı durdurdu hatası alıyorum ne yapmam gerek? :(

Kardeşim Allah senden razı olsun artık oyuna girebiliyorum senin dediğini yapınca oldu çok teşekkür ederim :) :) :) :) ama şimdide çalışmayı durdurdu hatası alıyorum ne yapmam gerek? :(
Beyler tamamdır hallettim sorunu konuyu kapatabilirsiniz :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı