Battlefield 3 Multiplayer Team Deathmatch #1

Battlefield 3 Multiplayer serilerine başlıyorum. İlk girdiğim oyun, Team Deathmatch oldu. Harita da tam benim favori haritalarımdan biri. Güzel video oldu. End Game ek paketini aldıktan sonra da diğer modları oynamayı ve kaydetmeyi planlıyorum. İyi seyirler dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mikrofonun ses ayarlarını daha doğru düzgün yapamadım. O yüzden mikrofonun sesi az geliyor her video da, doğru dürüst ayar yapıncaya kadar oyun seslerini söylediğin gibi kıssam iyi olur. :)

Derinden geliyor sesin ve vantilatöre karşı konuşuyormuşsun gibi. :D

Aynen. Kulaklığı aldık ama, en doğru ayarı yapamadığım için, ses hala arada boğuk çıkıyor. Biri de nette çıkıp ta H-150 mikrofon için mikrofon ayar rehberi yapmamış ki. :)

Eğer Battlefield 3 yaparsak birinci zaten belli ^^ O değilde ForAnAnqeL gelmesin aman imzasında gördüm skorlarını korktum yahu ama o yoksa ben kesin birinciyimdir :p

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı