Battlefield 4 Multiplayer Gameplay! 1#

Evet arkadaşlar uzun bir aradan sonra geri döndüm. Hangi oyun ile döndüm? Battlefield 4 Multiplayer ile döndüm. Tankları evim belledim. Dolandım, bol bol öldüm. Ortaya da videoyu çıkarmayı başardım. İyi seyirler dilerim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hacım 1920x1080 high mı, 1680x1050(diğer çözünürlüğün bir düşüğü) ultra mı tercih edersin?

Ben de az önce BF4'den çıktım :D 1080p Ultra 40-75 arası gidip gelen FPS'ler alıyorum. Özellikle ara sahnelerde FPS 200'e kitleniyor :D

Hocam ekran kartı nın sürücüleri güncel mi ? Ve battlefield 4 ün multiplayer kısmını oynuyormusunuz ? Eğer oynuyorsanız orada aldığınız fps değerlerini bildirirmisiniz ?

Hocam ekran kartı nın sürücüleri güncel mi ? Ve battlefield 4 ün multiplayer kısmını oynuyormusunuz ? Eğer oynuyorsanız orada aldığınız fps değerlerini bildirirmisiniz ?

Evet. Güncel. Şuan SP oynuyorum.

Bende bir video çektim izlerseniz sevinirim. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de isterseniz etkinlik yapalım oynayalım, ben video da çekerim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı