Çözüldü Battlefield 3 "Origin is unable to launch while EA App is running" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kadir Ant

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle iyi günler. 2 gün önce Steam platformundan almış olduğum Battlefield 3 oyununa bir türlü giriş yapamıyorum. İlk önce Origin adlı yere üye oldum daha sonra EA Games'e üye oldum ama bismillah deyip oyuna giriş yapamadım. En son gelen ekran şu şekilde:

Battlefield 3 ekran alıntısı.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çok teşekkür ederim hepinize sonunda oyuna girdim. Şöyle yapınca düzeldi;

İlk önce EA uygulamasını kapattım. Sonra origini açtım karşıma origin penceresinde battlefield 3 logosu çıktı. Logoya tıklayınca battlelog web sitesine yönlendirdi oradan da play campaigne tıklayarak oyuna giriş yaptım.Yalnız şunu söylemek istiyorum böyle saçmalıklar silsilesi görmedim daha önce. Bir oyuna girmek bu kadarmı zor olur :) .
Çok teşekkür ederim hepinize sonunda oyuna girdim. Şöyle yapınca düzeldi;

İlk önce EA uygulamasını kapattım. Sonra origini açtım karşıma origin penceresinde battlefield 3 logosu çıktı. Logoya tıklayınca battlelog web sitesine yönlendirdi oradan da play campaigne tıklayarak oyuna giriş yaptım.Yalnız şunu söylemek istiyorum böyle saçmalıklar silsilesi görmedim daha önce. Bir oyuna girmek bu kadarmı zor olur :) .

Çözüm
Yine ileride aynı hata ile karşılaşırsanız hem Origin hem de EA uygulamasını çalıştıramayacağınız için diğer uygulamayı kapattığınızdan emin olun. Bu Görev Yöneticisi aracılığıyla yapabileceğiniz bir şey veya sadece görev çubuğunuza gidin, EA uygulamasına veya Origin'e (hangisi çalışıyorsa) tıklayın ve Alt+F4'e basın.

Geri
Yukarı