Oyun Battlefield 4 5.59 TL

İlk alan birkaç arkadaş iade edebilmiş ama birçok kişi denediği için Steam destek durumu fark edip satın alınan oyunlara bakıp EA Play'i iade kabul etmiyor sanırsam. Alacak arkadaşların haberi olsun.
Ohh iyi olmuş valla açgözlü türklere az bile bu adamlar oyunların fiyatını 70-80 tl indiriyo ona rağmen hala bi açık bulup yararlanmaya çalışıyosunuz.

Son düzenleme:
Ohh iyi olmuş valla açgözlü türklere az bile bu adamlar oyunların fiyatını 70-80 tl indiriyo ona rağmen hala bi açık bulup yararlanmaya çalışıyosunuz valla ne tuhaf insansınız.
Adı üstü açık değil mi ? Açıktan da dolaylı ya da doğrudan herkes faydalanır :) kandırmayalım birbirimizi. Sonuçta illegal bir şey yapmıyoruz.

Dragon Age II için yapmak isterdim ama onda iyi indirim yok. Dragon Age Inquisition (kaçırmayın :d) da kütüphanemde var. Battlefieldlar da Origin'de var. Ben elendim siz devam.

Hocam kış indirimlerinde tüm EA oyunları indirime girecektir. O şekilde alırsınız ucuza.
Önerdiğiniz var mı hocam? Ben mass efect 3, titanfal, bf1, bf4, star wars fallen order ve dragon age aldım. Tabi bunların hepsini şimdi almadım önceden aldıklarımda vardı. Güzel kaliteli oyunlar varsa öneriye açığım

Genelde 2 3 saat içinde talep sonuçlanıyor. Bence iade red edilen arkadaşların steam cüzdanı yerine kart seçmesi olabilir. Umarım bende de iade olur yine buraya yazarım duruma göre
Benim 9 saat oldu hala cevap verilmedi iade talebime bekliyorum

Önerdiğiniz var mı hocam? Ben mass efect 3, titanfal, BF1, BF4, Star Wars fallen order ve Dragon age aldım. Tabii bunların hepsini şimdi almadım önceden aldıklarımda vardı. Güzel kaliteli oyunlar varsa öneriye açığım

Arkadaşınız varsa It Takes Two önerebilirim. 120TL'ye geliyor şu an. Dead Space serisi de güzeldir. Kış indirimlerinde bakabilirsiniz.

Önerdiğiniz var mı hocam? Ben mass efect 3, titanfal, bf1, bf4, star wars fallen order ve dragon age aldım. Tabi bunların hepsini şimdi almadım önceden aldıklarımda vardı. Güzel kaliteli oyunlar varsa öneriye açığım
Kış indirimlerinde Nfs serisi indirime girer. Payback, heat gibi oyunlar alabilirsiniz.

Geri
Yukarı