Battlefield 4 Beta Başlığı

• Konuyu başlatan Boğaçhan Ülker
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 4B
Hemen ben biraz bilgi vereyim.

Öncelikle Commander Mode betada açık değil
Domination ve Conquest olmak üzere iki mod Siege Of Shangai adında bir haritamız mevcut
Taraflar USA ve Çin
BF3 gibi yine aynı 4 sınıfa sahibiz: Assault,Engineer,Support,Recon.
Oyunda Squad içi VOIP desteği mevcut.
Conquest haritası gerçekten çok büyük ve gökdelenlerde kamp yapma şansınız mevcut.
Asansörler aktif olarak kullanımda.
Biri sizi bıçakladığında artık counter edebilir ve kendi bıçağıyla rakibinizi öldürebilirsiniz.
Videodaki tankın çökme sahnesi gerçek. Yani oyunda uygulamak mümkün.

Bunların hepsi bir iki güne youtube'a upload edeceğim videomda mevcut. Welcome to battlefield.

Ben sanırım video olayını şimdilik pas geçeceğim. Sistemimden kaynaklanan bir sorun var, kayıtlar yapılamayacak derecede FPS değeri düşüyor. O yüzden şimdilik sade ve düz oyuna bakıyorum .d Boğaçhan oyuna gireceksek girelim derim. Skype ile konuşma açabiliriz?

Video çektim arkadaşlar, Render yaptım yükleyeceğim.

Grafikleri beni pek sarmadı açıkcası, BF3'e göre çok büyük bir numarası yokmuş.

Tabi bu Beta, Texture sorunları falan olduğu söyleniyor ama Gameplay'de daha iyi olacağını düşünüyorum.

GTX 770 ile 1080p çözünürlükte ve Ultra ayarda 45-60 FPS arası oluyor, 45'in altına düşmüyor, Fraps ile kayıt alırken bile Ultra'da kasmadan oynadım, 45 FPS ile.

TTNET sağ olsun daha ayın başı indirme hızım hiçbir zaman da olmadığı gibi 500 kbps'nin üstüne çıkmıyor. Şu an %31.

Beraber oynayalım diyorsanız Origin ID'im ULTIMATETURK arkadaşlar ekleyin gelin oynayalım. Skype için de boggy125'i eklerseniz iyi olur.

Arkadaşlar oyun yüklendi fakat oyun yükleme ekranında Battlefield 4 Beta Hata Verdi deyip oyundan atıyor. PunkBuster Setup ile PunkBuster'ı yüklemeye çalışırken de yükleme bitmek üzereyken hata veriyor. Battlefield 3'te denedim hiçbir hata vermedi. Hevesim kursağımda kaldı açıkçası. Nasıl çözebilirim bu sorunu?

Beta olmamış arkadaşlar. İnanılmaz bir fps sorunu var. Ultrada da lowda da 20-30 fps arası alıyorum. Ayrıca oyun bug dolu mesela yolun ortasında görünmez kaldırım var :D

Arkadaşlar problemler olabilir bu gayet doğal bir durum. Bende hata alıyorum ara sıra. Ayrıca O.C'li GTX 660 ile medium ayarlarda 2x AF 2x AA ile 30-45 FPS arası alıyorum. Full sürümde grafik problemleri ortadan kalkacaktır. Bu arada sorunları test edip EA'e bildirmek isterseniz DICE'ın test serverları mevcut. Orada hataları tespit edip DICE'a bildirebilirsiniz. Bir ara beraber oynayalım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı