Battlefield 4 mü Crysis 3 mü?

Grafik açıdan BF4 mü Crysis 3 mü?

• Oy verenlerin toplamı
    15
Benim de oyum zaten BF4'e. Ama yinede görmeden bir şey demeyelim :) Ceza alırız filan :D

- - - Güncellendi - - -

Zaten BF'ın nasıl olduğunu aşağı yukarı biliyoruz. Sen zaten önceden yemeği tatmışsın ve şimdi daha iyi bir restaurantta tadacaksın. Büyük ihtimal daha iyi olmaz mı?
Anlamadın :) BF3'den bahsetmiyorum. Crysis 3'ü oynadım ama BF4 oynamadım. BF4 çıkmadı ki tadalım ;)

Crysis 3 nedenini soracak olursanız en sevdiğim savaş aleti olan yay ve ok bulunuyor nano zırhı da unutmamak lazım.

Anlamadın :) BF3'den bahsetmiyorum. Crysis 3'ü oynadım ama BF4 oynamadım. BF4 çıkmadı ki tadalım ;)

Bence sen beni anlamadın...

Yetmez. Sen yemeğin tadını nasıl beğenirsin ? Bakarak mı tadarak mı :)

Zaten BF'ın nasıl olduğunu aşağı yukarı biliyoruz. Sen zaten önceden yemeği tatmışsın ve şimdi daha iyi bir restaurantta tadacaksın. Büyük ihtimal daha iyi olmaz mı?

Bence sen beni anlamadın...
Mevsres Crysis 3 mü BF4 mü diye sordu. Oda Videoları izleyip BF4'ün daha güzel olabileceğini söyledi. Bende buna örnek olarak ''Yemeği (BF4'ü) bakarak mı (İzleyerek mi) yoksa tadarak mı (Oynayarak mı) anlarsın dedim. Yani orada ki bakarak kelimesini izleyerek, tadarak kelimesini de oynayarak anlamında söyledim. Bunda anlamıyacak ne var ?

Google'da aratıyorum bir sürü sonuca ulaşıyorum ne bileyim, yalan dolan haberler yapıyorlar demek ki.

Yetmez. Sen yemeğin tadını nasıl beğenirsin ? Bakarak mı tadarak mı :)

Mevsres Crysis 3 mü BF4 mü diye sordu. Oda Videoları izleyip BF4'ün daha güzel olabileceğini söyledi. Bende buna örnek olarak ''Yemeği (BF4'ü) bakarak mı (İzleyerek mi) yoksa tadarak mı (Oynayarak mı) anlarsın dedim. Yani orada ki bakarak kelimesini izleyerek, tadarak kelimesini de oynayarak anlamında söyledim. Bunda anlamıyacak ne var ?

Ben dedim ki, zaten BF serisinin kalitesini biliyoruz. 3 bile iyiyse 4 daha iyi olacaktır. Yani biz önceden tatmış oluyoruz zaten yemeği. Şimdi daha lüks bir lokantada tadacağız. :) (BF4)

Mecâzi bir anlatım kullandım ben orada. Yemeği tatmak BF3 oluyor ve daha iyi bir restaurant da BF4 oluyor. Yani BF4'ü bir nevi tatmin oluyoruz 3'ten dolayı. BF3'e iskender desek. BF4 de üstüne tereyağı sosu dökülmüş iskender olur ama biz yemeğin tadını, ismini biliyoruz. Yani bakmış değil tatmış oluyoruz.

Gece gece beni de acıktırdın daha ne diyim. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı