Battlefield 4 Online DXGI ERROR DEVICE HUNG hatası

krlugur

Decapat
Oyun Origin'den giriyorum. Single modda bir sorun yok, multi oynarken 10-15 dk sonra bu hatayı veriyor. Win 10 Premium sistem lisanslı ve güncel. Driverlerim güncel. Ekran kartı driverini kaldırıp yine kurdum. DX12'yi kaldırıp yine kurdum. Sonuç değişmedi. 1 hafta önce ise iki kez Blue screen hatası aldım (kernel mode heap corruption). İlgisi var mı bilmiyorum. Sistemin henüz bir ay önce topladım.
  • Intel i3-10100F
  • INNO3D 1660 Ti
  • MSI B460M A PRO
  • 16 GB RAM
  • 240 GB SSD HD
  • 650W PSU

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hile korumasını indirdim. Windowsum lisansli driverlerim güncel.. directx ekran karti suruculeri vs.. herseyi sıfırdan kurdum ve güncelledim. Aklima iki ihtimal geliyordu ekran kartim fabrikadan oc li ciktigi icin mevcut frekansta zorlaniyor yada psu yeterli gucu veremiyor diye dusunurken yeni bir blu screen hatasi aldim "Reference by pointer" ntkrnlmp.exe kaynakli. Ramlari test ettim ve windows bilgisayarinizin bellek sorunu var diye rapor etti hata calistirmasini. Tum bu hatalar,oyunlardan yarim saat icinde beni bazen directx hatasi vererek bazan hata vermeyerek atmasi ve bluee screen hataları bozuk ramlardan kaynakli olabilirmi?

Yeni konular

Geri
Yukarı