[Sona Erdi] Battlefield 5 Çekilişi

zahidbolat

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Erbaa
Arkadaşlar hesap Plati.ru alınmadır. Oynamadığım için çekiliş yapmayı düşündüm. Ardından daha fazla çekiliş gelebilir. Katılım şartları;
* Sosyalde en az 100 mesajı bulunmak.
* En az 1 aylık üye olmak.
* Katılıyorum yazmak.
Çekilişi 30 Mayıs'ta açıklayacağım. Ardında yine çekiliş gelebilir. Bol şanslar. Origin hesabı olarak verilecektir.
Mail: [email protected]
Kazanan kişiyi yorumlarda açıklayacağım. Bana kendi Technopat Sosyal hesabını ekran yakalayıp atması gerek. Çünkü bazı kötü insanlar hesabı bedavadan kapmak isteyebilir. İsterse buradaki yorumlara isterse mailden atabilir. Perşembe saat 15:50 de açıklanır. Arkadaşlar ayrıca hesap içerisinde BF1, Star Wars Battlefront, Fifa 19 gibi oyunlar olabilir. Şansınıza. Kışkırtıcı yorumlar raporlanacaktır.

Son düzenleme:
Katılan arkadaşlara başarılar. Plati.ru hesaplarına sıcak bakmadığım için katılmıyorum.

Lie Back Down 28052019164822.jpg

Katılıyorum.

(Dipnot: Ekran yakalamayla teyit olmaması için, katılan ve kazanan kişi bu konu altından yeni bir mesaj göndererek e-postanı herkesle paylaşabilir. Böylelikle siz de teyit etmiş olursunuz.)

E-postayı ben de gönderip, kazanan kişinin profilindeki gibi görünüm verebilirim. Bunun bilincinde birçok insan vardır burada. Maksat güvenlik önlemi almak.

Herkese bol şanslar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı