Battlefield 5 hata vermeden oyundan atma

kaanakbas00

Hectopat
Son zamanlarda Battlefield 5 hata vermeden aniden oyundan atmaya başladı. Ben de güç kaynağımdan şüphelendim (High Power Super GD 750W 80+Gold). Acaba PSU'dan olabilir mi yardımcı olur musunuz?

Ekran kartımı Futuremark testinede soktum sonuçlar da bu şekilde.
Score: 4480 FPS: Min, 75 Max: 76, AVG: 75 Max GPU Temp: 64 derece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Furmark 1920x1080 çözünürlükte bu şekilde hocam:

378919

Furmark 1920x1080 çözünürlükte bu şekilde hocam:

Eki Görüntüle 378919

Uzun süreli test edin. Test esnasında çökme olacak mı buna bakın.
Herhangi bir çözüm bulabildiniz mi? Ben de aynı sorunu yaşıyorum. Herhangi bir hata mesajı vermeden oyun masaüstüne dönüyor.

Rapor düşüyorsa paylaşın:

Battlefield™ V oyundan atma sorununa kesin çözüm.
Belgelerdeki "Battlefield V" dosyasını silin oyuna yeniden girin.
Yani oyuna yeniden başlıyormuş gibi. Kısacası Save dosyasını silmek.
Sanırım oyun tekrar oynanınca bu sorun yaşanıyor. San ki tekrar oynayammamaya kodlanmış gibi adeta.

Merhaba,

Aynı problemi ben de yaşıyorum. Multiplayer kısmında 1 round sorunsuz oynuyorum. İkinci roundda kesinlikle oyundan hiçbir uyarı vermeden atıyor. Eski sistemimde sorunsuzca oynuyordum. Yeni sistem kurdum. Format attım haliyle. Yeni sistemim çok çok daha iyi bir sistem. BIOS güncel, oyuna repair yaptım. DX12 kapalı. Hala aynı hatayı almaktayım.

Eski sistem: Ryzen 2600X - ROG RTX 2060 OC - TUF B450 PLUS GAMING anakart - 2x8 Corsair GB 3000MHz CL15 - Corsair 750W 80+ Bronze

Yeni sistem imzada mevcut.

İşletim sisteminiz nedir? Ayrıca rapor düşüyor mu?

İşletim sisteminiz nedir? Ayrıca rapor düşüyor mu?

Hocam bende de multiplayer oynarken masaüstüne atıyor arada. Ancak oyun kapanmıyor, aşağıdan simgeye basıp kaldığım yerden devam edebiliyorum. Fazla olmuyor ama gene de savaşın ortasındayken atması sinir bozucu. Bunun bir çözümü var mıdır acaba? Her şey güncel ve sistemde hiç ısınma yok. Orada rapor da göremedim ben.

Genelde ekran kartı sorunu. Kartı OCCT ile test eder misiniz?

Merhaba Hocam, bende de ayni sorun yasaniyor. Battlefield 5, Assassin's Creed Odyssey oyunlari bazen 10 dk bazen 20 dk sonra hata vermeden kapanıyor. Çözümü hiçbir sitede bulamadim. Sizin yardimci olmaniz mumkun mu?

AMD Ryzen 5 3600
NVIDIA GeForce RTX 2060 Super
16 GB DDR4 RAM
MSI B450 Gaming Plus Max kullanıyorum.

Yonlendirirseniz cok sevinirim. Teşekkürler

Geri
Yukarı