Battlefield mı? Call of Duty mi?

Cem Argun

Hectopat
Herkese selamlar. Başlıkta da okuduğunuz gibi ağır basan hangisi sizin için, ikisi aynı anda yeni oyunla piyasaya çıktığı zaman ikisi de 200 TL diyelim. Bir tanesini mecbur alacaksınız hangisini alırsınız biraz zor soru olabilir ama bizim ülkemiz de hangisi daha çok seviliyor çok merak ettim. Bunu hem hikaye hem de Onnliane olarak hesaba katıp cevap verirseniz sevinirim.

Şu an da bende BF2042. BF 4. bfv. Var benim merak ettiğim konu. Hile konusunda oyunculara göz açtırmayan hangisi? CoD mu? BF mi? Hangisi daha iyi denetliyor. Şu an CoD MW2 almayı duşunuyorum. Hile konusu can sıkıyor bildigim kadarıyla BF de hile yapan kişi tespit edilirse hile yaptıgı serverden banlanıyor diğer serverlere dilediği gibi girebiliyor hangi serverde banlandıysa o servere giremiyor. CoD da durum nasıl bilmiyorum. (bugun ea dan 2 oyun daha aldım bf hardline ve bf1 ) ama genede cod` u merak etmiyor değilim cod worzone deki plunder cash modu kalkınca warzone den soğudum ben warzone 2 de denedim battelroyal modu benlik değil onu anladım göğüs göğüse mücadeleden zevk alıyorum. oyun da deathmatch olacak .

Son düzenleme:
Herkese selamlar. Başlıkta da okuduğunuz gibi ağır basan hangisi sizin için, ikisi aynı anda yeni oyunla piyasaya çıktığı zaman ikisi de 200 TL diyelim. Bir tanesini mecbur alacaksınız hangisini alırsınız biraz zor soru olabilir ama bizim ülkemiz de hangisi daha çok seviliyor çok merak ettim. Bunu hem hikaye hem de Onnliane olarak hesaba katıp cevap verirseniz sevinirim.
Hikayeli olarak COD,Onlinedeyse BF alır.

@sireno52 CoD'da hile koruması daha iyi her türlü. Adamlar direkt banlamak yerine oyundan yildirmaya çalışıyor seni. Yani sen nasıl oyuncuları hile ile yildiriyorsan onlar da çeşitli oynanış kisitlamalariyla seni yildiriyor. Hile olduğundan suphelenilirse ilk önce hilecilerle aynı lobide oynuyorsun.

Şu an da bende BF2042. BF 4. bfv. Var benim merak ettiğim konu. Hile konusunda oyunculara göz açtırmayan hangisi? CoD mu? BF mi? Hangisi daha iyi denetliyor. Şu an CoD MW2 almayı duşunuyorum. Hile konusu can sıkıyor bildigim kadarıyla BF de hile yapan kişi tespit edilirse hile yaptıgı serverden banlanıyor diğer serverlere dilediği gibi girebiliyor hangi serverde banlandıysa o servere giremiyor. CoD da durum nasıl bilmiyorum. (bugün EA'dan 2 oyun daha aldım BF Hardline ve BF1 ) ama gene de CoD'u merak etmiyor değilim CoD worzonedeki plunder cash modu kalkınca Warzone'den soğudum ben Warzone 2 de denedim battelroyal modu benlik değil onu anladım göğüs göğüse mücadeleden zevk alıyorum. Oyun da deathmatch olacak.

50 saattir oynuyorum MW2 Online modunu bir tane bile hileye rastlamadım. Bende Warzone sevmiyorum ama Online modu gerçekten güzel. BF 2042'de oynuyorum fakat MW2 gerçekten bambaşka güzellikte.

Hikayeli olarak COD,Onlinedeyse BF alır.
Bu olay bitti artık.

Call Of Duty bana göre çok daha iyi.

Geri
Yukarı