Steam Battlefield serisi indirimde!

Neye göre berbat? Kulaktan dolma bilgilerle karalama yapmayın oyun hakkında.
Neye göre güzel? Bana göre kötü yanlarını yazayım. Mekanikleri berbat silah eklentileri berbat eklenti getirmişler hiç işe yaramıyor ne takarsan tak diğerinden bir farkı yok, yıkım yok sözde savaş oyunu, yeni gelen 2 haritayı saymazsak diğer haritaların savaşla ilgisi bile yoktu sonradan makyajlayarak bir şeye benzettiler ama hala kötü ve büyük haritalar koşu simülatörümü oynuyorsun savaş oyunumu belli değil, araçlar çok güçlü roket atar atıyorsun oralı bile olmuyor geliyor seni yok ediyor gidiyor yani onları patlatmak için 3 kişinin vurması lazım roket atarla veya birini yok etsen diğeri geliyor çünkü çok araç var azaltılmalı, oyun o kadar hızlı ki 15 dakikada oyun bitiyor ve takım dengesi berbat bir taraf çok güçlü olurken diğer takım aşırı güçsüz oluyor, hud görselleri berbat, ölüp doğacağım kendi takım arkadaşıma tıklarken bir anda kendisi başka bir yere tıklıyor, adama ateş ediyorsun mermi adamın içinden geçiyor veya öldürmüyor veya yine adama ateş ediyorsun iki mermide ya sen onu yada o seni tekliyor kafadan vurmadan oluyor bu bir de sanki %200 damage hardcore sunucularında oynuyoruz, istediğin sunucuya giremiyorsun, oyun bitiminde seni sıradaki haritaya değilde menüye atıp yeniden sunucu arıyor Battle Royale oynuyoruz sanki, karşı oyuncularda kaç pingte oynuyor göremiyorsun. Bu oyunu Call of duty oynayanlar çok daha sevdi çünkü birebir aynısı birazda Apex kırması oyun. Yeter mi bu kadarı?

Mekanikleri berbat silah eklentileri berbat eklenti getirmişler hiç işe yaramıyor ne takarsan tak diğerinden bir farkı yok.

Hiç incelememişsiniz sanırım özelleştirmeleri.
Silaha taktiginiz dürbün dahi çok önemli oyunda YouTube'da karşılaştırmaları var izleyebilirsiniz.

Yıkım yok sözde savaş oyunu, yeni gelen 2 haritayı saymazsak diğer haritaların savaşla ilgisi bile yoktu sonradan makyajlayarak bir şeye benzettiler ama hala kötü ve büyük haritalar koşu Simulator'ümü oynuyorsun.

Yıkım yok derken daha ne olsun hocam kafamıza nükleer füze mi atsinlar uzaya roket ateşliyorlar daha ne yapsınlar.
Koşu Simulator'ü konusunda dediğinize katılıyorum ama oyunun bu konuda sağladığı kolaylıklar var istediğiniz yere araç çağırabiliyorsunuz.

Araçlar çok güçlü roket atar atıyorsun oralı bile olmuyor geliyor seni yok ediyor gidiyor yani onları patlatmak için 3 kişinin vurması lazım roket atarla veya birini yok etsen diğeri geliyor çünkü çok araç var azaltılmalı.

Tam tersi araçlar o kadar güçsüz ki menzile girdiği gibi patlatıyorlar, sadece roketle yok ediliyor gözüyle bakmayın yere tank mayını koyarsanız tek atar tanka veya C4 çok hasar veriyor, Sniper mermisi bile hasar veriyor tanka.

İstediğin sunucuya giremiyorsun, oyun bitiminde seni sıradaki haritaya değil de menüye atıp yeniden sunucu arıyor.

Topluluk sunucularında bu durum yok kendisi arıyor tercihinize kalmış özel sunucu da girebilirsiniz.

Adama ateş ediyorsun mermi adamın içinden geçiyor veya öldürmüyor.

Bu sorunlar oyunun çıktığı zamanlar çözüldü şu an böyle bir sorunla karşılaşamazsınız.

Benim diyeceklerim bu kadar vaktim olmadığı için çok yazamadım ama elbette her oyunun eksiği olur fakat oyunun berbat çıkışından dolayı oyuna uzun süredir güncelleme getiriyorlar ve gelmeye devam edecek.

Hiç incelememişsiniz sanırım özelleştirmeleri.
Silaha taktiginiz dürbün dahi çok önemli oyunda YouTube'da karşılaştırmaları var izleyebilirsiniz.
Hepsi boş kardeşim ben bu oyunu oynayan biriyim bana mı anlatıyorsun neyin ne olduğunu? Bir birinden farkı yok diyorsam yok bu kadar bitti.
Yıkım yok derken daha ne olsun hocam kafamıza nükleer füze mi atsinlar uzaya roket ateşliyorlar daha ne yapsınlar.
Koşu Simulator'ü konusunda dediğinize katılıyorum ama oyunun bu konuda sağladığı kolaylıklar var istediğiniz yere araç çağırabiliyorsunuz.
Battlefield 4, 1 ve 5'te ki yıkım bu oyunda yok bana var deme gülerim. Aracı çağırıyorsun bir bölgeye gidene kadar helikopter senin işini bitiriyor zaten yada gidene kadar elin soğuyor oyundan sıkılıyorsun bu mu bana sağladığı kolaylık? Boş haritada araç sürüyorsun araç sürmek istesem Forza oynarım. :)
Tam tersi araçlar o kadar güçsüz ki menzile girdiği gibi patlatıyorlar, sadece roketle yok ediliyor gözüyle bakmayın yere tank mayını koyarsanız tek atar tanka veya C4 çok hasar veriyor, Sniper mermisi bile hasar veriyor tanka.

Tek C4 dediğine katılıyorum 3 tane C4 patlatıyor tabi tankın yanına yaklaşabilirsen. :) Roket atar konusunda hala aynı düşünüyorum çünkü kaç defa başıma gelen bir şeyi yok sayamam
Topluluk sunucularında bu durum yok kendisi arıyor tercihinize kalmış özel sunucu da girebilirsiniz.

Kardeşim ben diğer Battlefield oyunlarındaki gibi server browser istiyorum banane portal sunucularından ben portal da oynamak istemiyorum ki zaten adam akıllı sunucu da yok.
Bu sorunlar oyunun çıktığı zamanlar çözüldü şu an böyle bir sorunla karşılaşamazsınız.

Benim diyeceklerim bu kadar vaktim olmadığı için çok yazamadım ama elbette her oyunun eksiği olur fakat oyunun berbat çıkışından dolayı oyuna uzun süredir güncelleme getiriyorlar ve gelmeye devam edecek.
Yani öyle bir yazıyorsun ki sanki ben bu oyunu oynamıyorum. 400 saatim var bu oyunda sorunla karşılaşmazsın diyorsun ama ben karşılaşıyorum. Steam incelemeleri bile benim bu dediklerimi doğrular nitelikte sen daha neyi savunuyorsun anlamıyorum. Bu oyuna Battlefield demek diğer oyunlara hakaret bu düşünceme ister katılırsın ister katılmazsın sana kalmış bir şey. Tek yaptıkları şey yeni silah getirmek, haritaları elden geçirmek ve skin getirmek başka bir şey yok. Oyun çıkalı kaç sene oldu hala fps drop sorunları da var. 6900 XT'si yada 4070 Ti olan adam 130 fps alıyor bir anda 90'a felan düşüyor ki aldığı fps bile az sistemine göre. Neyse bu berbat oyun için daha da tartışmaya gerek yok. Yeni oyun çıkana kadar aradabir oynamaya devam.

Battlefield 1 oynamak istiyorum fakat şöyle bir sorum var: Gamepass ile oynanıp bitirilmesi gereken bir oyun mu yoksa defalarca oynanabilecek bir oyun mu?

Geri
Yukarı