Battlefield serisinden oyun önerisi

Shadewrox

Hectopat
Normalde bu tarz oyunları offline şekilde hikayesini bitirip bırakıyorum. Şimdi Battlefield serisini hiç oynamadım. Bayağı da serisi var multiplayer pek oynamadığım için zevkli mi değil mi bilmiyorum. Multi konusunu da katarsak bu seriden hangisini almalıyım?

Normalde bu tarz oyunları offline şekilde hikayesini bitirip bırakıyorum. Şimdi Battlefield serisini hiç oynamadım. Bayağı da serisi var multiplayer pek oynamadığım için zevkli mi değil mi bilmiyorum. Multi konusunu da katarsak bu seriden hangisini almalıyım?
Silah çeşitliliği + mp için BF5, atmosfer ve hikaye için BF1 al. İkisinde de mp'da hackerlar var ama. (Deneyimlediğim kadarıyla)

Peki hala güncelleme alıyor mu oyun 2016 da çıkmış sonuçta harita vs.
Ayrıca sunucularında oyuncu hep bulunuyor mu 1 ve 5'in eski popüleritesi devam ediyor mu?

BF serisinin online olarak bir sıralamasını kendimce yapsam şöyle derim
BF1>BF5>BF4>BF3

Sunucuların doluluk oranı hakkında bir fikrim yok sadece son çıkan oyunu bana fazla kötü geldi yıllar önce çıkmış 3 ve 4 bile daha fazla eğlendiriyordu.

BF1 öneririm. Atmosferi çok iyi. BF5 ise yarım bir oyun. İkinci dünya savaşı diye çıkan oyunda ruslar yok.
İki Wilhelm buraya çok kardeş (!). Senin adın bundan sonra Wilhelm Kemal olsun :D.

Şaka bi yana Rusların olmaması çok saçmaydı bence de. Ama multiplayer için BF5 daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı