Battlefield serisinden oyun önerisi

fatihjc

Picopat
Daha fazla  
Battlefield serisini almayı düşünüyorum EA Games de büyük indirimdeler.
Oyunların hangi versiyonlarını almalıyım? Özellikle BF1 ve BF2042'nin?
Bir de bende fiyatlar arkadaşlarımınkinden daha düşük, bende EA Play üyeliği var ondan mı kaynaklıdır?

EA'nın arayüzü biraz karışık DLC'leri ayrı ayrı görüyorum ama oyun versiyonlarını(sürümlerini) göremedim yardımcı olabilecek var mı?

Battlefield serisini almayı düşünüyorum EA Games de büyük indirimdeler.
Oyunların hangi versiyonlarını almalıyım? Özellikle BF1 ve BF2042'nin?
Bir de bende fiyatlar arkadaşlarımınkinden daha düşük, bende EA Play üyeliği var ondan mı kaynaklıdır?

EA'nın arayüzü biraz karışık DLC'leri ayrı ayrı görüyorum ama oyun versiyonlarını(sürümlerini) göremedim yardımcı olabilecek var mı?
Hocam sizde üyelik olduğu için biraz daha uygun. Bf1 alacaksanız mutlaka premium olanı alın.

BF1 al BF5 al. PC kaldırıyor ise BF 2042 de al.

PC kaldırıyor zaten alacagım ama EA Games de sadece standart versiyonları var ya da ben göremedim
Mesela BF1 de revolution versiyonunu önerdiler ama göremedim yardımcı olabilecek var mı?

Hocam sizde üyelik olduğu için biraz daha uygun. BF1 alacaksanız mutlaka premium olanı alın.

İşte premium u nasıl seçecegim bulamadım bir tülü

BF4 multiplayer ın verdiği zevki alayı veremez. Al BF4 aç multiplayer takıl kafana göre. Hala oynayan çok insan var arada giriyorum eskileri anımsamak için.

PC kaldırıyor zaten alacagım ama EA Games de sadece standart versiyonları var ya da ben göremedim
Mesela BF1 de revolution versiyonunu önerdiler ama göremedim yardımcı olabilecek var mı?

İşte premium u nasıl seçecegim bulamadım bir tülü
Hocam Ea'nın kendi sitesine girin battlefield 1'i oyunlar kısmından bulun, sağ üstte satın alma kısmı var oradan seçenekler çıkacak standart değil diğerini seçin.

Geri
Yukarı