Battlefield V MP için XBOX ONE vs PS4

Battlefield V MP İçin

• Oy verenlerin toplamı
    15
  • Anket kapandı .

honolulu

Kilopat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
öğretmen
Merhaba, 50 inç TV ile Battlefield V multiplayer oyun oynamak için:
  • Sıfır ya da ikinci el fark etmez Xbox One mi alayım yoksa PS+ mı?
  • Oyunu satın alacağım daha fakat kafam karmakarışık oldu. Çünkü Xbox'ta Game Pass 1 yıllık üyelik 300TL + EA Access 65TL, toplam 365TL.
PS4'te ise 6 aylık PSN üyeliği 54TL Battlefield V oyunu indirimi yakalarsak BF1 ile birlikte= 70TL toplam= 118TL. Neyi seçeceğimi bilmediğimden ilk defa Xbox'a yeltendiğimden almadan önce sizlere sorayım dedim. En ucuz yolla konsolu ve oyunu alıp MP atmak istiyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyor, iyi formlar diliyorum.

Not: Sahibinden üzerinden 825TL'ye ikinci el Xbox One buldum alınır mı onu da bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
BFV oynarım almışken özel oyun oynarım dersen PS4.

Ben BFV ve canım sıkıldığında fazla oyunum olsun dersen Xbox alınabilir.
Sadece Battlefield 1 ve 5 Multiplayer oynayacağım hocam. Diğer oyunlar beni cezbetmiyor. İnternet hızım düşün indirme hızım 1.7 MGBPS (Umarım doğru yazmışımdır.).
En ucuz şekilde olacaksa Xbox daha ucuz ama PS bence daha başarılı bir konsol.
Hocam Konsol+ oyun+ Online oynamak için gerekli üyelikler dahil en ucuz XBOX mıdır?
Mesela şöyle bir Xbox alsam:
Üstüne 365TL daha vermem gerekecek ki 1 yıllık Battlefield V atabileyim doğru mu anladım hocam?

Xbox’da Microsoft harici oyun için Game Pass almanıza gerek yok diye biliyorum, yani sadece Origin Access yeterli. Teyit etmeniz gerekiyor.

Almışken bir Uncharted serisini falan da alıp oynarım dersen PS4 almalısın. Xbox Game Pass içinde birsürü oynanabilir oyun da var diye biliyorum. O yüzden ucuza çok oyun oynamak istiyorsan Xbox daha mantıklı.

Sadece Battlefield 1 ve 5 Multiplayer oynayacağım hocam. Diğer oyunlar beni cezbetmiyor. İnternet hızım düşün indirme hızım 1.7 MGBPS (Umarım doğru yazmışımdır.).

Hocam Konsol+ oyun+ Online oynamak için gerekli üyelikler dahil en ucuz XBOX mıdır?
Mesela şöyle bir Xbox alsam:
Üstüne 365TL daha vermem gerekecek ki 1 yıllık Battlefield V atabileyim doğru mu anladım hocam?
Derken satıldı ürün :(

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı