Xbox One vs PS4

Yorumlarınıza bakarak Xbox almaya karar verdim. Ama 4k cihaz alamam. Biyerde bakmıştım çok bilmediğim için aynen ileteceğim( Enis KİRAZOĞLU ) : “ 4K televizyonunuz olmasa bile normal Xbox’tan daha yüksek bir kalite alabileceksiniz. Kendisi çözünürlüğü sıkıştırıp 1080’e ufaltıyor. Yani size 1080p yi 4K çözünürlüğü sıkıştırılmış olarak veriyor. Bu da doğal olarak daha yumuşak kenarlar daha yüksek detaylı görüntüler sağlıyor.“ Ayrıca Xbox Live Gold üyeliğinin fiyatını bulamadım Game Pass'inde bulamadım söyler misiniz. Biraz daha bilgi almam gerekiyor.

Xbox Live aylık 50 lira gibi fiyatı var ancak senelik 185 lira gibi ücret var tabi bu ücreti internetten araştırıp yazdım yani kendi sitesinde değilde başka sitelerde satılan fiyatlar. Aylık veya 3 aylık çok yüksek illa senelik almak gerekiyor çok ucuza geliyor Gamepass 29 lira aylık. Enis Bey doğru demiş oyunu 4K TV olmasa bile Normal konsoldan çok daha iyi görüntü sunuyor farkediliyormuş hatta bunun için incelemeleri okumuştum denilen doğru. Yani bütçe varsa alınır şart değil şuan ucuz olduğu için kimse bunu kaçırmak istemiyor. Şahsen internet iyiyse ve harici HDD varsa One X alınır, ama dediğim internetiniz iyiyse alınır çünkü oyunların boyutu yüksek oldukça :). One S mi düşünüyorsunuz?

Xbox Live Gold ve Game Pass 29 TL. Şu an kampanya var ve ikisi de 1 TL. Ancak bugün bitiyor. Geçen aylarda 3 aylık Gold'u 30 TL'ye, 1 aylık Game Pass'i de 1 TL'ye almıştım. Yine aldım. Bedavaya veriyorlar. :D

@Msevket44 Yuh hocam ne yaptınız 50 lira gibi fiyat nedir? Zaten 2 ayda bir kampanya yakalayıp 3'te 1'i fiyatına alabiliyorsunuz 2 üyeliği de, amma abartmışsınız. :O

Ne olursa olsun Xbox X alınmalı. Emin olun faydasını yeni çıkan oyunlarda göreceksiniz. Fiyatları arkadaşlar yazmış zaten. Bu arada çok detaylı bilgi için Xbox One Türkiye Facebook grubuna katılabilirsiniz. Reklam olmasın diye paylaşmıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı