Çözüldü Battlefield V Sinyal yok hatası

• Konuyu başlatan ksn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 759
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ksn

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar

Sisteme format attım. Battlefield V oyununu kurdum. Windowed oynayınca sorun yok, ama fullscreen’e alınca “Sinyal yok” hatası alıyorum. Monitör kapanıyor görüntüyü kesiyor. Steam oyunlarında bir sorun yok. Sadece Origin de sıkıntı var.

Driverlar güncel, windows update güncel, Ekran kartı sürümü güncel, oyun orjinal, windows güncel ve orjinal, sadece Battlefield V oyununda sıkıntı var.

Sorun ne olabilir?

Çözüm
Monitörün 2560x1440 mı? Değilse kendi monitörüne göre ayarla. Windowed Borderless (Pencereli Çerçevesiz) demek.

Evet monitör 2560x1440 lakin windowed olarak açınca, çözünürlük ayarlarını değiştirmene izin vermiyor oyun.
Sorun kendiliğinden düzeldi. Nasıl olduğunu anlamadım. Şu an bir sorun kalmadı. Teşekkürler.

Ayarlara gir oradan monitör oranlarına göre ayarla mesela 1280x720 gibi 1366x768 ya da monitörünüzün çözünürlüğüne göre ayarlayabilirsiniz. Önerim Windowed Borderless yapmanız. Alt Tab süreleriniz kısalır.

Sorun kendiliğinden düzeldi hocam. Nasıl düzeldi bilmiyorum. Belki Windows Update herhangi bir güncelleme yapmış olabilir. Teşekkürler.
Ayarlara gir oradan monitör oranlarına göre ayarla mesela 1280x720 gibi 1366x768 ya da monitörünüzün çözünürlüğüne göre ayarlayabilirsiniz. Önerim Windowed Borderless yapmanız. Alt Tab süreleriniz kısalır.

Hocam monitör 2560x1440 olarak ayarlı. Windowed borderless nedir ve nasıl yapılıyor bilmiyorum. Oyun dili fransızca ve fransadayım kusura bakma.

Biraz daha net açıklarmısın?

Monitörün 2560x1440 mı? Değilse kendi monitörüne göre ayarla. Windowed Borderless (Pencereli Çerçevesiz) demek.

Evet monitör 2560x1440 lakin windowed olarak açınca, çözünürlük ayarlarını değiştirmene izin vermiyor oyun.
Sorun kendiliğinden düzeldi. Nasıl olduğunu anlamadım. Şu an bir sorun kalmadı. Teşekkürler.

Sorun kendiliğinden düzeldi hocam. Nasıl düzeldi bilmiyorum. Belki Windows Update herhangi bir güncelleme yapmış olabilir. Teşekkürler.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı