Batum'dan PS5 almak mantıklı mı?

ratz0ne

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhab,a 2-3 hafta içerisinde Gürcistan'dan PS5 almak için gitmeyi düşünüyoruz, hala daha alınır mı? Nelere dikkat edilmeli, CFI kodu kaç olmalı?

Hocam güzel bir fiyata bulduysanız tabii alınır en günceli o şu an zaten. CFI kodu ön kısmında sağ en altta yazıyor diskli model için CFI - 1216a olması gerekiyor şu an en iyisi o.

Hocam güzel bir fiyata bulduysanız tabii alınır en günceli o şu an zaten. CFI kodu ön kısmında sağ en altta yazıyor diskli model için CFI - 1216a olması gerekiyor şu an en iyisi o.
hocam 2. gamepad ve şarj istasyonu ile tax free alarak 15000tl oluyor uyguna düşüyor baya gümrükte herhangi bir sıkıntı olmaz değil mi? dijital modeli düşünüyorum.

Hocam 2. gamepad ve şarj istasyonu ile tax Free alarak 15000TL oluyor uyguna düşüyor bayağı gümrükte herhangi bir sıkıntı olmaz değil mi? Dijital modeli düşünüyorum.

Yok hocam ben de getirttim göze çarpmıyor sadece kutulu getireceksiniz siyah folyo ya da bir şeyle kaplayın daha iyi olur ama eğer çantaya atıp getirirseniz açıp bakmazlar bile, sıkıntı çıkmaz kısacası.

Yok hocam ben de getirttim göze çarpmıyor sadece kutulu getireceksiniz siyah folyo ya da bir şeyle kaplayın daha iyi olur ama eğer çantaya atıp getirirseniz açıp bakmazlar bile, sıkıntı çıkmaz kısacası.
galiba zoommer da siyah olarak kaplanıyor bir videoda görmüştüm o şekilde sorun olmaz herhalde

Geri
Yukarı