Bayraktar orman yangınları için OGM'ye günlük 1.2 milyon TL'ye SİHA kiraladı

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biz bunları vatansever sanıyorduk bugüne kadar. Toplam maliyeti 1.2 milyon lira etmiyordur ama günlük kiralıyorlar.
OGM'den bu kadar alıyorlarsa kim bilir TSK'den ne kadar alıyorlar. Bunları adam yerine koyardım ama bu haber şok etti beni.
Haluk Bayraktar'ın duruma itiraz etmemesi de ayrıca dikkat çekiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Biz bunları vatansever sanıyorduk bugüne kadar. Toplam maliyeti 1.2 milyon lira etmiyordur ama günlük kiralıyorlar.
OGM'den bu kadar alıyorlarsa kim bilir TSK'den ne kadar alıyorlar. Bunları adam yerine koyardım ama bu haber şok etti beni.

Kardeşim siz her olaya kaynak olarak Halk TV'yi, dandik dandik haber kaynaklarını referans göstermek zorunda mısınız?
A Haber izleyicisi dayılardan ne farkınız kalıyor IQ olarak?

Başlamışlar yine "itibar suikasti" kalkanına saklanmaya. Kızılay da çadır satarken aynı şeyi diyordu. Bunlar özel şirket, elbette parayla satacaklar tutup bedava versinler demiyoruz da gidip fahiş fiyat çekiyorlarsa ayıp gerçekten.

Ek: Tek suç bu adamların değil bu arada. Yani Bayraktarın siyasi bağlantısı belli, önün nasıl açıldığı ve nasıl ihaleleri kaptığı belli. Sen devlet olarak 5 liralık şeye niye 10 lira veriyorsun? Ya da zaten elinde olan şeyi niye özel şirketten alıyorsun?

Son düzenleme:
Kardeşim siz her olaya kaynak olarak Halk TV'yi, dandik dandik haber kaynaklarını referans göstermek zorunda mısınız?
A Haber izleyicisi dayılardan ne farkınız kalıyor IQ olarak?
Adam itiraz etmemiş ki. Daha en ucuz kiralamayı biz yapıyoruz demiş.

Ogm'den bu kadar alıyorlarsa kim bilir Tsk'den ne kadar alıyorlar. Bunları adam yerine koyardım ama bu haber şok etti beni.

Kaynak hulk TV 😂😂😂

Hocam bu araçların üretim ve bakım maliyetleri sanıldığı kadar ucuz değil şu an F16 yaklaşık 60M dolar bunlar o kadar etmesede 1M TL para değil bu şekilde kıyaslarsanız. Tabii ki "devletime feda olsun söndürsünler yangını getirsinler ne parası kardeşim" deseler ölmezlerdi ama ne yapacaksın herkes paranın köpeği olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı