Bayramda Kargo Süreci Nasıl Olur?

Emirhangkts

Decapat
İlk önce bayramınız mübarek olsun. Şimdi ben ayın 4'ünde GittiGidiyor'dan ve N11'den ürün aldım. Bunlar tahmini ne zaman gelir? GittiGidiyor'dan satıcıya mesaj attım cevap vermedi, (sanırım tatilden dolayı) ben siparişlerden geciken kargo hatırlatmasına bastım. Yani işin özü ne zaman gelirler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bayram öncesi 1 haziranda N11 den verdiğim iki sipariş hala bekliyor. Biri onaylandı diğerinde "tık" yok. Her ikisi de "en geç ayın 11 inde sevkedilir" notuyla bekliyor.

Bu arada yine N11 den verdiğim bir sipariş bayram öncesi bulunduğum vilayete gelmiş olmasına rağmen 1 saat uzaklıktaki bulunduğum ilçeye ancak bugün teslim edilebildi.

Hayatın bu kadar durması kabul edilebilir şey değil. Hadi bizimki keyfe keder işler ama sağlık sektöründe durum çok vahim.
Bayram öncesi 1 haziranda N11 den verdiğim iki sipariş hala bekliyor. Biri onaylandı diğerinde "tık" yok. Her ikisi de "en geç ayın 11 inde sevkedilir" notuyla bekliyor.

Bu arada yine N11 den verdiğim bir sipariş bayram öncesi bulunduğum vilayete gelmiş olmasına rağmen 1 saat uzaklıktaki bulunduğum ilçeye ancak bugün teslim edilebildi.

Hayatın bu kadar durması kabul edilebilir şey değil. Hadi bizimki keyfe keder işler ama sağlık sektöründe durum çok vahim.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı