Bazen kendimi izleniyor gibi hissediyorum

imoutofmaterial

Decapat
Özelime ve gizliliğime önem veren bir insanım. Bana en yakın insanın bile erkek olsam bile beni üstüm açık görmesini istemem. Bazen denize girerken bile zorlanırım. Son zamanlarda bulunduğumuz dönemden midir bilmem, sürekli izleniyor gibiyim. Oyun oynarken, ders çalışırken, duş alırken... Sizce nedeni nedir bunun. Bazen banyo yapacağım zamanları erteliyorum bu yüzden. Nedenini bulabilip bana söylerseniz çok sevinirim.

Özelime ve gizliliğime önem veren bir insanım. Bana en yakın insanın bile erkek olsam bile beni üstüm açık görmesini istemem. Bazen denize girerken bile zorlanırım. Son zamanlarda bulunduğumuz dönemden midir bilmem, sürekli izleniyor gibiyim. Oyun oynarken, ders çalışırken, duş alırken... Sizce nedeni nedir bunun. Bazen banyo yapacağım zamanları erteliyorum bu yüzden. Nedenini bulabilip bana söylerseniz çok sevinirim.

Rasyonel düşünmeye başlarsanız bu düşünceden kurtulacağınızı düşünüyorum ne de olsa bu dünyada 100 milyardan fazla insan yaşadı ama kimsenin ifşa edilmiş özel hayatını konuşmuyoruz. Öldükten en fazla 3 nesil sonra unutulacağını düşünüp rahatlayın. Neden olduğuna gelirsek açıkcası bir fikrim yok.

Çok kafaya takıyorsunuz mesela bende banyoda şampuanla kafamı yıkarken birinin bana doğru geldiğini görüp korkudan gözlerimi açıyorum ama şampuan mentollü :)

Hocam günde kaç saat Online derse giriyorsun ve günde kaç kez kamerayı açık unuttuğunu falan düşünüyorsun.

Hocam günde kaç saat Online derse giriyorsun ve günde kaç kez kamerayı açık unuttuğunu falan düşünüyorsun.

5 Tane yarım saatlik olmak üzere derse giriyorum. Sadece bir kere mikrofonumu kapalı unuttuğumdan yok yazılmışlığım vardı yoklamada onu da sonradan düzelttim mikrofonumu açıp burada olduğumu söyleyerek.

Belkide bazı varlıklar izliyordur bilemeyiz :/

5 Tane yarım saatlik olmak üzere derse giriyorum. Sadece bir kere mikrofonumu kapalı unuttuğumdan yok yazılmışlığım vardı yoklamada onu da sonradan düzelttim mikrofonumu açıp burada olduğumu söyleyerek.

Hayır hocam anlamadın bu aralar herkeste var demek istedim herkes Zoom'da kamerasını açık unuttuğunu düşünüp izleniyor hissine kapılıyor.

Geri
Yukarı