Bazı internet sitelerinde reklam olarak açılan pencereler

Börtü Böcük

Kilopat
Bazı internet sitelerinde tıklama yaptığımda örneğin video veya sağ, sol taraflardaki boşluklara tıkladığımda otomatik olarak yeni pencereler açılabiliyor reklam olarak. Bunu Google Chrome'da tamamen engellemek istiyorum. Bunu Adblock ile yapabilir miyim yoksa başka eklenti veya araçlara ihtiyaç var mı?

Çözüm
Chrome ve reklam engelleyiciler bu konuda yetersiz kalıyor. Ben bu eklenti ile engelliyorum.
Pop up blocker for Chrome™ - Poper Blocker
Ama güvendiğin sitelerde açılır pencerelere izin ver. Bazı sitelerde bağlantıların bile açılmasını engelliyor.

Ayriyeten reklam engelleyici olarak Adblock adı geçen bellek sömüren uzantıları önermiyorum.
Nano Adblocker
Nano Defender
Yukarıdaki iki uzantı reklam engelleme için yeterlidir.
Eki Görüntüle 389300

Engelle kısmında "Ekle" yazan yere tıklayın bahsettiğiniz açılır pencerede çıkan sitenin linkini kopyalayarak yapıştırın belki çözüm olacaktır.
Evet açılır pencerenin linkini eklediğim de galiba başarılı oldu ama site rast gele link attığı için yine çözüm olmadı. Neyse çok teşekkür ederim seni de yormayayım.

Chrome ve reklam engelleyiciler bu konuda yetersiz kalıyor. Ben bu eklenti ile engelliyorum.
Ama güvendiğin sitelerde açılır pencerelere izin ver. Bazı sitelerde bağlantıların bile açılmasını engelliyor.

Ayriyeten reklam engelleyici olarak Adblock adı geçen bellek sömüren uzantıları önermiyorum.
Nano Adblocker
Nano Defender

Çözüm

Nano Adblocker
Nano Defender
OOO reis süpersin yeminle engelledi. Çok teşekkür ederim. Berhudar ve şen olasınız.:D

Nano Adblocker
Nano Defender
Bu eklenti Adguard eklentisi kadar kapsamlı ve iyi mi ? Adguard kullanıyorum silip bunu mu yüklesem acaba ?

Ublock origin alt yapısını kullanıyor. Uzantıyı yapan arkadaşın amacı düşük sistem kaynağı kullanarak en iyi engellemeyi sağlamak. Ublock origin son zamanlarda bellek kullanımının artmasından dolayı buna geçiş yaptım.
Nano defender ise reklam engelleyici uzantısını kapatın diye çıkan uyarıyı kapatıyor.
@Melih ALBAYRAK

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı