"Bazı" kızların egosu

kyzael

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar şaka gibi tanışmak için yanına gittim aramızda dönen mubabbet (+ ben - o)

+Selam.
-Kimsin?
+Ben X aynı sınıftaydık geçen yıl belki hatırlarsın.
-Yani?

Yani mi? Daha sonra tamam deyip gittim büyük ihtimalle bana ne? X kişisi olsan ne yazar napayım anlamında dedi. Dünya kendi etraftlarında dönüyor falan mı sanıyorlar? İşin sonunda üzüldüm ama kendimi bir çıkmazdan kurtardım bari artık seviyorum dediğimde zaten dolaylı yoldan (küfür) yedik ya deyip kendimi tatmin ediyorum.

Arkadaşlar bu aralar bu liseli "BAZI" kızlara veya direkt bu cinsiyete sahip "BAZI" insanların girdiği bu ego nedir? Mübarek en ufak şey söylesen ahah, sana ne? Sen kimsin ki? Yok şöyle yok böyle olaylar dönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsi bana aşık kafasındalar, eminim o kızın erkek çevresi vardır ve kendinden büyük bir erkekten hoşlanıyordur. Saçma standartlara sahiptir yok 180 olsun sporcu olsun gibi gibi. Kızlar falan hikaye erkek arkadaşlar her zaman daha iyidir.

Yani demesinden belli zaten nasıl birisi olduğu. Ergenlikten diyeceğiz ama akıl yaşta değil baştadır. Bende yaşımdan dolayı ergenim ama hiçte böyle şeyler yapmıyorum.

Son düzenleme:
Farklı sebepleri olabilir, dıştan aa burnu havada, kendini beğenmiş, ilgi manyağı gibi cümleler Sarf etmek eğer amacı cidden kötüyse bile kendisinden bir farkımızın kalmamasını sağlar. Mizacı sert olabilir, konuya birden öyle girince sizin bir şey soracağınızı düşünüp "yani" demiş olabilir, yukarıdaki üyenin belirttiği gibi konuşmamak istiyor olabilir ya da belki de cidden narşist bir yapısı olabilir. Bence buraya konu açıp kötülemenin faydası yok zaten bu konu üzerinden aman aman tartışılacak çok bir şey de yok. Kısaca demek istediğim böyle insanları hiç umursamayın gündelik hayatınızda, iş hayatınızda böyleleri çok olacak bazen düşünmek yerine aman ya deyip bırakmak bizim için en iyi seçenek.

Geri
Yukarı