"Bazı" kızların egosu

Arkadaşlar şaka gibi tanışmak için yanına gittim aramızda dönen mubabbet (+ ben - o)

+Selam.
-Kimsin?
+Ben X aynı sınıftaydık geçen yıl belki hatırlarsın.
-Yani?

Yani mi? Daha sonra tamam deyip gittim büyük ihtimalle bana ne? X kişisi olsan ne yazar napayım anlamında dedi. Dünya kendi etraftlarında dönüyor falan mı sanıyorlar? İşin sonunda üzüldüm ama kendimi bir çıkmazdan kurtardım bari artık seviyorum dediğimde zaten dolaylı yoldan (küfür) yedik ya deyip kendimi tatmin ediyorum.

Arkadaşlar bu aralar bu liseli "BAZI" kızlara veya direkt bu cinsiyete sahip "BAZI" insanların girdiği bu ego nedir? Mübarek en ufak şey söylesen ahah, sana ne? Sen kimsin ki? Yok şöyle yok böyle olaylar dönüyor.
Biz kaldırdık totolarını kardeşim. Bi kıza 1000 erkek yazarsa tabi kalkar totosu. Takmıcan nası ayağına geliyor bak :D

Bunlara uygun bir kelime var ama demeyeceğim. Beyinleri sadece 180 cm, zengin, sigara içen, keko kelimelerine bastığı için başka şey anlamazlar veya maymunsal tavır sergilerler. Bizim sınıftada var bunlardan ama ben bunlara hayvanat bahçesinden kaçmış gözüyle bakıyorum. İnsan muamelesi alınca kendilerini Allah zannediyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı