Bazı Microsoft Çalışanları Yakında Ücretsiz Xbox Game Pass Ultimate Erişiminden Yararlanamayacak

@491824 anladım. Bu arada umarım bana kırılmadınız, bir anda Wanda Maximof'tan Scarlet Witch'e dönüşmenizi kesinlikle istemem 😶.

@Salih METİN birkaç hesap açıp, aslında tek hesap kullanıyormuş gibi göstermiş olabilirler mi?
Espri güzelmiş :D. Kızmak ne haddime, sınav çalışmaktan bu sıralar gerginim o kadar.

Çoklu cihaz desteğinden kasıtınız nedir? 1'den fazla PC'de oyun açmak mı, yoksa hem konsolda hem de PC'de açmak mıdır?
@Recoo açıklamış. Bir hesapta birden fazla PC'de oyun açmak diye tahmin ediyorum. Zira diğer türlü bir hesapta konsol, PC ve bulut için toplam da üç oyuncu olur. Bu Microsoft'u harekete geçirmez ancak bir hesapta yüzlerce PC varsa bu sorun teşkil eder diye düşünüyorum.

Aktif 25 milyon Game Pass üyesi var. Microsoft'un ise 220 bin çalışanı var. Her çalışan ekstra Game Pass alsa bile %1 kullanıcı eder. Bunun için kendi çalışanlarını üzmeye gerek var mıydı Microsoft?

Aktif 25 milyon Game Pass üyesi var. Microsoft'un ise 220 bin çalışanı var. Her çalışan ekstra Game Pass alsa bile %1 kullanıcı eder. Bunun için kendi çalışanlarını üzmeye gerek var mıydı Microsoft?

Kararı geri aldılar, yine üyelik verecekler.

Son düzenleme:
@Recoo açıklamış. Bir hesapta birden fazla PC'de oyun açmak diye tahmin ediyorum. Zira diğer türlü bir hesapta konsol, PC ve bulut için toplam da üç oyuncu olur. Bu Microsoft'u harekete geçirmez ancak bir hesapta yüzlerce PC varsa bu sorun teşkil eder diye düşünüyorum.
Sanırsam halen birkaç PC'den oyun oynayabiliyoruz. Ancak yine sanırsam aynı anda aynı oyuna girilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı