Bazı Oyunlar Biraz Oynadıktan Sonra Hata Vermeden Oyundan Atıyor

Delpierohikmet

Centipat
Merhaba, üniversiteye gelmeden önce hiçbir sıkıntı yoktu sadece League of Legends oynadığım için, sorun FIFA'da sanıyorum ve sadece FIFA 17, 18 ve 19'da atıyordu. PES 19'da ve LoL'de bir problem olmuyordu. Sonuç olarak, şu anda bilgisayarımda PUBG, Far Cry tarzı oyunlar da yüklü ve biraz oynadıktan sonra kendiliğinden atıyor ve hiçbir hata vermiyor. Arada bir video izlerken de bilgisayardan (zzzrrttt) diye bir mavi ekran verecekmiş gibi ses geliyor. Birkaç gün önce format attım ve mavi ekran verme sorunu düzeldi, fakat o ses hâlâ arada film izlerken geliyor ve oyunlardan atıyor. Sorun nedir? Driver Booster ile bütün güncelleştirmeleri yaptım, Windows güncelleşmelerini denetledim, hepsi yüklü ve .NET Framework tarzı şeyleri de yükledim. Lütfen yardımcı olur musunuz? Oyun oynayamıyorum.

Driver Booster ile ve benzeri driver yükleme programları ile güncelleştirme yapmayın. Anakartınızın sitesinden yapın. Ekran kartınızı ise üreticinin sitesinden yapın.
Size önerim temiz bir format atın. Daha sonra dediğim şekilde yapın.

Driver Booster ile ve benzeri driver yükleme programları ile güncelleştirme yapmayın. Anakartınızın sitesinden yapın. Ekran kartınızı ise üreticinin sitesinden yapın.
Size önerim temiz bir format atın. Daha sonra dediğim şekilde yapın.

Driver Booster 7 Pro kullanıyorum, şu ana kadar her güncelleme geldiğinde otomatik kuruyor ve uzun süredir sıkıntı yaşamadım. Fakat yaşayan çok insan duydum, sebebi nedir? Hatalı yükleme filan mı?

Driver Booster 7 Pro kullanıyorum, şu ana kadar her güncelleme geldiğinde otomatik kuruyor ve uzun süredir sıkıntı yaşamadım. Fakat yaşayan çok insan duydum, sebebi nedir? Hatalı yükleme filan mı?
Sebebi test edilmemiş sürüm ve yanlış sürücü yüklemesi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı