Bazı ürünlerin fiyatlarını eleştirenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben piliç sucuk alıyorum. 19,50 TL'ye 220 gram satılıyor. Kişi başı ayda 4 olsa 4 kişilik bir aile için 16 sucuk demek. Bu da 312 lira demek. 8.500 TL'lik asgari ücret için abartılacak bir durum değil.
Ne kadar boş konuşuyorsun sen ya yorumlarının hiçbirisi ciddiye alınacak gibi değil

O değil de durup durup niye absürt konular açıyorsun sen güzel kardeşim?

Google üzerine yaz ekonominin sorumlusu kimdir? Diye yanıt daha ilk videoda zaten. :)

Son düzenleme:
Burası siyaset meydanı değil, olayı başka yerlere çekmeyin. Yabancı bir sitede tartışsam daha seviyeli bir konuşma olur. Buradakilerden bazıları saldırırcasına görüş paylaşıyor.

Ne dediğimi anlamadan yorum yaptığınız için bunlar oluyor. Bundan sonra açtığım başlıkları daha detaylı anlatacağım. Gerekirse 5 yaşındaki birine anlatır gibi basit seviyede anlatacağım ki yanlış yorum yapmayın.

Burası siyaset meydanı değil, olayı başka yerlere çekmeyin. Yabancı bir sitede tartışsam daha seviyeli bir konuşma olur. Buradakilerden bazıları saldırırcasına görüş paylaşıyor.

Ne dediğimi anlamadan yorum yaptığınız için bunlar oluyor. Bundan sonra açtığım başlıkları daha detaylı anlatacağım. Gerekirse 5 yaşındaki birine anlatır gibi basit seviyede anlatacağım ki yanlış yorum yapmayın.
Boş konuşuyorsun ondan oluyor. Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Açtığın konularada bakıyorum hepsi saçma sapan. Hep çoğunluğu taşlarcasına absürt konular. Neden oyun oynuyorsunuz gibi aşırı saçma bir konu açmıştın zamanında ondan sonra gitmiş minecraft hakkında konu açmışsın hiç ciddiye alınacak bir tip olmadığını kendin belli ediyorsun zaten. Bir dediğn bir dediğini tutmuyor.

Bence gereksiz bir eleştiri. Çünkü serbest piyasa var. Örneğin bir dana sucuğu ele alalım. Aynı üründen 30 liraya da var, 150 liraya da var. Pahalı ise ucuzunu alırsın. Neden bir insan en pahalı ürünü seçip eleştirir ki? Eleştireceğine pahalı ürünü almayarak ve uygun fiyatlı ürünü alarak tepkisini koysun.

Kanki 30 TL sucuk varsa söyle. Bir de bu piyasa hocam adı üstünde 150 TL'lik ürün 120TL'lik üründen daha kalitesiz olabiliyor bu nedenle karşılaştırma yapılır.

Kanka 30 TL sucuk varsa söyle. Bir de bu piyasa hocam adı üstünde 150 TL'lik ürün 120TL'lik üründen daha kalitesiz olabiliyor bu nedenle karşılaştırma yapılır.
Bu yılın başında aldım. Şu anda satılmıyor.
1686587258097.png

Pahalı olanın kaliteli olduğunu söylüyorsun. Peki en pahalı arabayı alabiliyor musun? Rolls-Royce Boat Tail alabilir misin? Daha ucuz istersen Mercedes Maybach Exelero önerebilirim. Bunlar sana göre daha kalitelidir. Sen herkesin alabilmesini de istersin.

Eki Görüntüle 1818117

Pahalı olanın kaliteli olduğunu söylüyorsun. Peki en pahalı arabayı alabiliyor musun? Rolls-royce boat tail alabilir misin? Daha ucuz istersen Mercedes maybach exelero önerebilirim. Bunlar sana göre daha kalitelidir. Sen herkesin alabilmesini de istersin.

Pahalı olanın kaliteli olduğunu söylüyorsun.
1686587486418.png

Gözleri bir doktora göstersekmi kanki.

Bence gereksiz bir eleştiri. Çünkü serbest piyasa var. Örneğin bir dana sucuğu ele alalım. Aynı üründen 30 liraya da var, 150 liraya da var. Pahalı ise ucuzunu alırsın. Neden bir insan en pahalı ürünü seçip eleştirir ki? Eleştireceğine pahalı ürünü almayarak ve uygun fiyatlı ürünü alarak tepkisini koysun.
Sucuk nerede 30?

Eki Görüntüle 1818117

Pahalı olanın kaliteli olduğunu söylüyorsun. Peki en pahalı arabayı alabiliyor musun? Rolls-Royce Boat Tail alabilir misin? Daha ucuz istersen Mercedes Maybach Exelero önerebilirim. Bunlar sana göre daha kalitelidir. Sen herkesin alabilmesini de istersin.
AKPliyim diyemiyorsun yani 😂

Geri
Yukarı