NATO hakkında ne düşünüyorsunuz?

Guclu bir devlet olmadigimiz icin kuklasi oldugumuz kurulus. Türkiye bugün en guclu 8 ekonomi icerisinde olsaydi İsveç'i NATO'ya sokmazdi ya da Rusya'dan S-400 aldigimiz icin F-35 projesinden atilmazdik. Ayni s-400'leri Hindistan'da aldi ama onlara herhangi bir yaptirim olmadi. Ozetle guclu degilsen nerede olursan ol herkes sana dokunur, ama kucuk dokunur ama buyuk dokunur ama dokunur.

Hindistan NATO da yok ki.

Hindistan ABD'nin arka kapisi o yuzden dedim yoksa NATO'da olmasinin pek bir onemi yok. Onlarin ABD bilgilerini Rusya'ya satma ihtimali onemli degil de bizim ki mi onemli?

Bu bize yapılan ırkçılık Yunan'lar S300 alinaca sorun yok ama Türkiye savunması için S400 alınca hemen ambargo gerçi NATO bizim için iyi bir şey.

Hindistan ABD'nin arka kapisi o yuzden dedim yoksa NATO'da olmasinin pek bir onemi yok. Onlarin ABD bilgilerini Rusya'ya satma ihtimali onemli degil de bizim ki mi onemli?

Bu bize yapılan ırkçılık Yunan'lar S300 alinaca sorun yok ama Türkiye savunması için S400 alınca hemen ambargo gerçi NATO bizim için iyi bir şey.

Rulae.

Çok uzak değil 2015'e bak ABD ne demiş gör.

Ruslar saldırdığı oldu mu peki hayır sen anca laf söyle adamlar savaş çıkmadan ne yapsın.

Hindistan NATO da yok ki.

Rulae.

Ruslar saldırdığı oldu mu peki hayır sen anca laf söyle adamlar savaş çıkmadan ne yapsın.

Bu kadar dar görüşlü musun dostum su anda NATO'da istənməyen adamız kimse bizim için savaşa girmez hadı bu yetmediyse Suriye krizine bak.

NATO kurulduğu zaman itibariyle Sovyetlerden gelecek herhangi bir hamleye karşı nöbette olmak içindi. Şimdi ise bir savaş çıktığı anda satmaktan çekinmeyecek ülkelerin NATO içi problemleriyle dolu. Komşuna güler yüzle selam verdikten sonra arkasından beddua etmek gibidir.

Geri
Yukarı