Çözüldü Bazı uygulamaların görev yöneticisinde askıya alınması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ereh

Hectopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
RAM
GSKILL (2x8GB) Ripjaws V 3200MHz CL16
SSD veya HDD modeli
XPG 512GB SX8200 PRO
Ekran kartı
GIGABYTE GeForce RTX 3060 Ti GAMING OC 8GB
Anakart
GIGABYTE B450 AORUS M
İşlemci
AMD RYZEN 5 5600X
Merhaba,

Sorunu anlayamadığım için net bir detay da veremiyorum fakat görselde göründüğü üzere bazı uygulamalar görev yöneticisinde askıya alınmaya başladı. Bu yüzden format attım fakat formattan bir gün sonra aynı sorun hala devam etmekte. Yardımcı olabilir misiniz?

Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-05 135659.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-05 135659.png
    47,5 KB · Görüntüleme: 63
Çözüm
Bir uygulama sistem belleğini ve diğer sistem bileşenlerini yormamak için kendini askıya alır (hazırda bekleme modu gibi). Siz tekrar uygulamayı açtığınız veya yukarı getirdiğiniz zaman normal olarak çalışmaya devam eder. Bu bir sorun değildir. Tabii program yanıt vermiyor diyorsa başka.
Bir uygulama sistem belleğini ve diğer sistem bileşenlerini yormamak için kendini askıya alır (hazırda bekleme modu gibi). Siz tekrar uygulamayı açtığınız veya yukarı getirdiğiniz zaman normal olarak çalışmaya devam eder. Bu bir sorun değildir. Tabii program yanıt vermiyor diyorsa başka.

Çözüm
Arkadaşlar hızlı cevabınız için çok teşekkür ediyorum. Herhangi bir oyun veya program çalıştırmadığım halde Windows uygulamaları askıya alınınca, bilmediğim için, virüs müdür diye şüphelenmiştim sadece. (Daha önce denk gelmemiştim.) Programlar açtığım zaman yanıt veriyor onda herhangi bir problem yok. Ayrıca "Ara" simgesinin bozulması da bir soru işareti bırakmıştı kafamda 😀 Eğer ki bir problem yok diyorsanız cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum. Konuyu çözüldü olarak kapatabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı