Be Quiet BN298 600W vs Seasonic Focus Plus Gold 650W

mionellessi

Decipat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060
İ5 12400F
Sessiz çalışan bir PSU almak istiyorum fakat aşırı kararsız kaldım. Bu iki modelden hangisini alabilirim? Kullanan varsa yorumunuzu bekliyorum. Ek olarak High Power Performance GD 600W modelini de inceliyorum, onda da kararsız kaldım.

Sessiz çalışan bir PSU almak istiyorum fakat aşırı kararsız kaldım. Bu iki modelden hangisini alabilirim? Kullanan varsa yorumunuzu bekliyorum. Ek olarak High Power Performance GD 600W modelini de inceliyorum, onda da kararsız kaldım.
Hocam sizin için biraz araştırma yaptım ve be quiet'ta bir kaç arkadaşın böyle sorunlar yaşadığını gördüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bence Seasonic daha mantıklı bir seçim olur .

Hocam sizin için biraz araştırma yaptım ve be quiet'ta bir kaç arkadaşın böyle sorunlar yaşadığını gördüm.
Bence Seasonic daha mantıklı bir seçim olur .
Çok teşekkür ederim, uğraştırıyorum 2 gündür... Ürünler pahalı olunca mecburen uzun uzun araştırmadan karar veremiyorum.

Benim tercihim Seasonic olurdu.
Seasonic garantisi 10 sene diyor ama gerçekten de 10 sene garanti verirler mi. Ve %30 yük altına girmedikçe fanı çalışmıyormuş, stabil bir şekilde çalışır mı acaba bu özelliği?

Çok teşekkür ederim, uğraştırıyorum 2 gündür... Ürünler pahalı olunca mecburen uzun uzun araştırmadan karar veremiyorum.

Seasonic garantisi 10 sene diyor ama gerçekten de 10 sene garanti verirler mi. Ve %30 yük altına girmedikçe fanı çalışmıyormuş, stabil bir şekilde çalışır mı acaba bu özelliği?
Estağfirullah benim'de yardıma ihtiyacım olduğunda siz yardım ediyorsunuz bu forum bunun için var 😌

Sesonic de Nzxt de aynı platform olduklarından benzer sonuçlar veriyor. Fan eğrileri iyi ama %30'a kadar fan çalıştırmama olayı yok işte %20 den sonra çalıştırıyorlar ama %50'ye kadar duyamıyorsunuz diyorlar.
Screenshot_2022-12-18-15-46-08-741-edit_com.android.chrome.jpg

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı