Be Quiet! Pure Rock 2 BK007 alınır mı?

@engoboi güzel değerler. Kurulumu nasıl kolay mı? Yarın sipariş versem Cumartesi teslim ederler sanırım.
@BerkayZ87 @Uchiha Shisui şimdi arkaya takmak için fanı aparatı da varmış. Bunların hangisi alınabilir, dereceler ne kadar oynar, sese etkisi olumlu veya olumsuz olur mu?

Değerleri birbirine çok yakın ya. ID-Cooling, birisi için radyatör birisi için soğutma bloğunu hedef göstermiş ama temelde yapacakları iş çok benzer. Bence ucuza hangisi bulunuyorsa alınsın. He ille uyum aranacaksa TF-12025-Black tercih edilebilir.

Bence koyulmalı ya. Push-Pull yapılsa kötü olmaz. Hoş almasan bile seni götürür.

Sonradan alayım desem kargo parası girecek işin içine. Yahu bu iki fan arasında 20 TL niye oynamış onu da anlamadım hala. Aşağı yukarı 400 TL'ye gelecek çiftli alırsam.

Sonradan alayım desem kargo parası girecek işin içine. Yahu bu iki fan arasında 20 TL niye oynamış onu da anlamadım hala. Aşağı yukarı 400 TL'ye gelecek çiftli alırsam.
XF-12025-SD-K önermem 1300 RPM üstünde motor sesi kendini belli ediyor. Alacaksan TF-12025 al, zaten SE-224-XT'deki fan da TF-12025. Bunun dışında Arctic P12 de alınabilir noise-normalized ürünüdür.

Gelbura'nın fiyatlandırması işte. He fiyat artıyor tabii haliyle. He sana video yollamıştım. Tek fanlı soğutucularla düzgün bir ayarlama ile R5 5600X bile soğutuluyor. R3 3300X'e de yeter.

Gelbura'nın fiyatlandırması işte. He fiyat artıyor tabii haliyle. He sana video yollamıştım. Tek fanlı soğutucularla düzgün bir ayarlama ile R5 5600X bile soğutuluyor. R3 3300X'e de yeter.
Gelbura da işin bir şeyini çıkarttı anladın sen, baktı talep var zamı yapıştırıyor da yapıştırıyor. Hatırlarsın SE-234 ilk önerdiğimiz zamanlar 399 TL idi. Şu anki fiyatı 560 TL. SE-224-XT'yi 190 liraya öneriyorduk, şu an fiyatı 330 TL.

Gelbura da işin bir şeyini çıkarttı anladın sen, baktı talep var zamı yapıştırıyor da yapıştırıyor. Hatırlarsın SE-234 ilk önerdiğimiz zamanlar 399 TL idi. Şu anki fiyatı 560 TL. SE-224-XT'yi 190 liraya öneriyorduk, şu an fiyatı 330 TL.
Tabii tabii. Sen ID-COOLING SE-207-XT Black Çift Fanlı soğutucuyu gayet uygun bir fiyata almıştın. Şu an 240 mm'lik soğutucu fiyatına satıyorlar. Aynı Arctic 34 Single-Duo durumlarına döndü. Bir şey satılınca hemen bindiriyorlar.

Konu ile doğrudan alakası yok ama merak ediyorum; SE-224 modeline kendi fanları yerine iki tane P12 takılsa (sessizlik açısından) nasıl olur?
Fiyatı bir kenara bırakırsak performansı DUO modelini geçebilir diye tahmin ediyorum.

Konu ile doğrudan alakası yok ama merak ediyorum; SE-224 modeline kendi fanları yerine iki tane P12 takılsa (sessizlik açısından) nasıl olur?
Fiyatı bir kenara bırakırsak performansı DUO modelini geçebilir diye tahmin ediyorum.
110 TL'yi aşan bir fiyatı var. He @kino isterse ucuza satarım ona ama ikinci el. 😅

Geri
Yukarı