Be Quiet! Pure Rock 2 BK007 alınır mı?

@Uchiha Shisui 7X'in bugün serin ve sessiz çalışacağı tuttu. Kena isimli oyunu oynadım 60 dereceyi geçmedi yarım saat Cyberpunk 2077 attım orada da 67 civarı takıldı. Hayır bunun sesi 70 dedin mi başlıyor. Havalar serinledi diye mi nedir. Siparişi de verecektim bu gece ne yapsam kalsa mı hazır havalar soğurken?
😅

Yok, yok. Bence al gitsin. He bu sıcaklık düşümünü bekliyordum ama ben senin R3 3300X'te uzun süreli kalmayacağını da düşünüyorum. Yani x zamanda o soğutucu yine sana yetmeyecek. Değiştirmesen bile 2022'nin sıcak aylarında yine kafanı kurcalayacak.

😅

Yok, yok. Bence al gitsin. He bu sıcaklık düşümünü bekliyordum ama ben senin R3 3300X'te uzun süreli kalmayacağını da düşünüyorum. Yani x zamanda o soğutucu yine sana yetmeyecek. Değiştirmesen bile 2022'nin sıcak aylarında yine kafanı kurcalayacak.

Alacağım ama destek talebi gönderdim. 224-XT'yi tek alırsam kargo ücreti çıkmıyor ama yanına fan eklersem 15 TL ücret kesiyorlar. Koy aynı kutuya gönder ne kadar zor, 79 TL'lik fana 15 TL kargo mu vereceğim yani. Yapamıyorlarsa almam fanı kalır.

Screenshot_1.jpg

Alacağım ama destek talebi gönderdim. 224-XT'yi tek alırsam kargo ücreti çıkmıyor ama yanına fan eklersem 15 TL ücret kesiyorlar. Koy aynı kutuya gönder ne kadar zor, 79 TL'lik fana 15 TL kargo mu vereceğim yani. Yapamıyorlarsa almam fanı kalır.

Eki Görüntüle 1172256
Trendyol'da da fiyatı 90 TL'yi aşıyor.

Çakallık işte. Neyse baktın yanaşmıyorlar, almazsın.

@kino, hoş Gelbura'yı buldum ama burada da yine bir şeyler yansıtmış.

Yani boşuna uğraştırmasınlar işte. Ülkedeki tüm alışveriş sitelerine üye olmak istemiyorum, gidip Amazon'dan ROG Ryujin aldıracaklar en sonunda.
Ortasında ışık-mışık var. Sana gelmez...

Çözüleceğini umuyorum. Olmazsa tek fanlı hali bile seni rahat ettirir zaten.

Bekliyorsun o zaman? Hoş fiyat arttırmasın bunlar? Stok falan bahane olmasın?

Adres, kart bilgilerini girmedim son seçenekte ne çıkıyor bilmiyorum. Mağaza sipariş deyince kargo parası gidiyor mu anlamadım.
@Uchiha Shisui @BerkayZ87 siparişi verdim bakalım. Arctic ile sesin durumunu konuştum normalde de %100'de bile rahatsız edecek derecede sesli çalışmaması gerektiğini söylediler. Durumu Amazon'a anlattım iade açtılar 5 Ekim'e kadar Aramex gelip teslim alabilecekmiş. İkinci fanı pas geçtim şimdilik.

Screenshot_2.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı