Beats Solo 3 Wireless (Mat Siyah) Kutu Açılımı ve İnceleme

Merhabalar,

Kutu içeriği;

Beats Solo 3 Wireless
Taşıma kılıfı
3,5 mm RemoteTalk kablosu
Evrensel USB şarj kablosu (USB-A - USB Micro-B)
Hızlı Başlangıç Kılavuzu
Garanti Kartı

Apple'ın yeni model telefonlarında 3,5 mm girişini kaldırmasıyla beraber, eskisi gibi telefonu şarj ederken müzik dinleyemiyorsunuz. (Kablolu olarak.)

Sizin de gidip wireless kulaklık satın alma gibi bir durumunuz oluyor. Ben zaten yakın zamanda ''Powerbeats2 Wireless Kulak İçi Kulaklık - Siyah'' almıştım (bu nedenle), fakat ''kulak içi'' bir kulaklık olduğu için, haliyle ''kulak üstü'' kulaklıklar kadar yüksek kalitede bass veremiyor şarkılarda.

Bu nedenle bir de ''Beats Solo 3 Wireless (Mat Siyah) aldım, şu an çok daha kaliteli bir bass hissiyatı var bu kulaklıkta.

(Kulaklığın özellikle ''rengini ve boyutunu'', yanında iPhone 7 Plus (Mat Siyah) ile beraber fotoğraf çekip yükledim, kendiniz de renk uyumu ve boyutunu bu fotoğraflardan görebilirsiniz.)

• Kulaklık siyah renk seçeneği olarak; ''Mat Siyah'' ve ''Parlak Siyah'' modellerinde piyasaya daha yeni geldi. Apple son çıkardığı iPhone modellerinde de olduğu gibi, iki farklı siyah modeliyle birlikte piyasaya çıkardı yani. Kullandığım telefon da iPhone 7 Plus ''Mat Siyah'' olduğu için, kulaklık olarak da ''Mat Siyah'' aldım, çünkü renk uyumu çok önemli bir şey bence.

• Kulaklık, kutudan %100 şarj ile geliyor. Direkt kullanmaya başlayabiliyorsunuz ve bu çok güzel bir şey bence. ''Fast Fuel'' özelliği ile de pil düzeyi düşük olduğunda falan, 5 dakika şarjla 3 saat kullanım yapılabilmesi çok güzel bir özellik. Kulaklıkta bulunan ''Apple W1 çipin'' verimliliği sayesinde de ''40 saate kadar'' pil ömrü sağlayabiliyor. (Ben ''1 saat'' müzik dinleyerek kullandığımda sadece %3 şarjı gitti ve bence bu oldukça iyi.)

• Kulaklığın sağ kısmındaki Beats logosunun biraz daha altında bir tuş var, bu tuşa basılı tuttuğunuzda hem kulaklığın mevcut şarjını görebiliyorsunuz, hem de bluetooth özelliğini açma / kapama yapabiliyorsunuz. Bu bahsettiğim tuşun biraz daha altında ise Micro USB girişi var, buradan kutunun içinden çıkan kablo ile kulaklığı şarj edebiliyorsunuz. (Kutuda USB güç adaptörü yok.)

• Kulaklığın sol kısmındaki Beats logosunun biraz daha altında ise 3,5 mm kulaklık girişi var. Buradan isterseniz kablolu olarak da kulaklığı kullanabiliyorsunuz. (Kutunun içinde de 3,5 mm kablosu mevcut.) Yani hem kablolu hem de kablosuz olarak müzik dinlemek için kullanabiliyorsunuz kulaklığı ve bu güzel bir şey tabi ki.

• Kulaklığın ne kadar şarjı kaldığını ''%'' olarak telefondan görebiliyorsunuz. (Bununla ilgili de bir fotoğraf yükledim.)

• Bu kulaklığı tavsiye ederim ama şunu da söyleyeyim; tabi ki güzel bir ürün ama bir ''Beats Pro'' performansında da değil. (Beats Pro kablolu bir kulaklık kullanım alanları farklı ama yine de karşılaştırma olarak söyledim.) Ama yine de ''Powerbeats2 Wireless Kulak İçi Kulaklık - Siyah'' modelinden de oldukça daha iyi. Yani kısacası kablosuz ve ''kulak üstü'' müzik dinlemek için iyi bir ürün bence.

Ürünün fiyatı;
Beats Solo 3 Wireless (Mat Siyah) => 1.200 TL

asd1.png
asd2.jpg
asd3.jpg
asd4.jpg
asd5.jpg
asd6.jpg
asd7.jpg
asd8.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, o sorunun cevabı bana da lazım.
PS4 e bağlanılabiliyor mu, bilgisi olan var mı?

Apple online store den aldım ilk açıldığından su gibi gitti şarj ama gece boyu kullandığımda %1 bile gitmedi

Kardeşim merhaba, naptın kulaklığı?
Almayı düşünüyorum bende,
Sony MDRXB70 kablosuz kulak içi kulaklık aldım geçenlerde bir tavsiye üzerine ama çok memnun kaldığımı söyleyemem, aslında ses kalitesi iyi ama bass üzerine yoğunlaştırılmış. Bu kulaklığı ilk inceleyen arkadaş bassları çok iyi demiş ama tizlerden hiç bahsetmemiş.
Türkcell de şu an kontratla 1300 lira falan fiyatı, alınır mı ne dersin bu kulaklık?

Açıkçası kulaklık ilgi çekici. Bu yüzden, bende de bu kulaklığa karşı bir sempati oluştu. Ders çalışırken beni çevremdeki dünyadan soyutlayacak, dışarıdaki sesleri duymamı engelleyecek - konuşma sesleri vs.- bir kulaklık arıyordum ki Turkcell'de kampanyalı olarak bu kulaklığı gördüm.
Soruma gelecek olursak; bende iPhone 5s model bir telefon var ve bu kulaklığı, bu telefonla rahatça kullanabilir miyim ? Diğer bir soru da telefonun yanında çıkan Apple kulaklığı PC'de yeterli sesi verirken, telefondaki ses çok kötü. Yani; alırken deneme şansımın olmadığını varsayarsak, bu kulaklığı alınca direkt tak çalıştır mantığıyla rahatça kullanabilir miyim ? Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı