Logitech G102 Lightsync Kutu Açılımı - İnceleme

Fare dün geldi arkadaşlar, videoda biraz bahsettim. Genel olarak oyunlarda vs. gayet güzel. Şık bir fare. Ortalama bir ele tam oturacaktır. Kontrol panelinden(Logitech G Hub) her şeyi kontrol edilebilmesi güzel. Aynı programla tüm Logitech cihazlarınızı (varsa) kontrol edebiliyorsunuz. Videoda söyledim ama tekrar söyleyeyim; üzerindeki RGB aydınlatması videoda göründüğünden daha şık duruyor.
Daha önceki farelerim kablosu hep çok kalın olduğu için bununki biraz bana ince göründü. Belki eskiler hep kalın olduğu için bana öyle gelmiştir.

Telefon tutacağımı bulamamıştım video çekerken ondan pek olmadı. Videoyu yükledikten sonra buldum, tekrar çekmeyi düşündüm ancak firma kutunun her yerini yapıştırdığı için açarken hasar aldı bayağı. 2. kez kutu açmaya müsait değildi. :D
Fareyi Gaming gen TR üzerinden 169 TL'ye aldım. En uygun fiyatlı yer orasıydı. Diğer sitelerde 220 civarı. Almak isteyen arkadaş olursa daha pahalıya almasın diye yazdım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar, olmuş mu olmamış mı söylerseniz makbule geçer. :) Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı