Rehber Bedava 3 aylık Game Pass Kodu Alma

Gidişat: Steelseries GG --> Discord --> Game Pass

Öncelikle aşağıdaki adımları uygulayın.
  1. Steelseries GG uygulamasını indirin. Hesap açıp oturum açın. E-postanızı doğrulayın.
  2. Moments ayarını aktif edin.
  3. Size verdiği kodla yeni, hiç Nitro almamış Discord hesabına Nitro tanımlayın.
  4. Bu linkten VPN uzantını indirin. Almanya seçin. Aktif edin.
  5. Gizli sekmeye gidin.
  6. Discord'un sitesine gidin. Yeni nitrolu DC hesabınızla oturum açın.
  7. Hediye envanteri bölümünden kodları alabilirsiniz.
Verdiği kodlar:

Yeni hesaplar için geçerli;

2 aylık Ultimate Game Pass
1 aylık PC Game Pass

Bunu da merak edebilirsiniz:

Son düzenleme:
Discord üzerinden kodu girmeme rağmen ne yazıkki promosyonu alamıyorum.Bu bir promosyon koduna benziyor almak için tıkla seçeneği çıkıyor fakat tıklanmıyor.

Merhabalar. Discord TR'den yapılan girişleri çakıp sistemde bir şeyleri engellemiş olabilir. Yaşadığınız sorunlarla ilgili bilgim yok.

Arkadaşlar sorunu gg aldığı kodu direk Discord hediye kısmından kullanıp sorun yaşayanlar için açıklıyorum öyle yaparsanız: Bu bir promosyon koduna benziyor almak için tıklayın der tıklarsanız bir şey değişmez bunun çözümü ggden linki kopyalayın VPN Almanya olan tarayıcı adresine yapıştırın buradan açık olan Discord adresinize veya açık değilse hesabınızı girdiğinizde tanımlanacak ve siz de oradan hediye bölümünden alacaksınız kodları bu kadar basit :). Kısaca ggden aldığınız kodu direk Discord hesabınızda hediye kodu kısmına değil tarayıcıya direk yapıştırıp sayfayı açın sonra Discord hesabınızdan kodları alın :)

Arkadaşlar sorunu gg aldığı kodu direk Discord hediye kısmından kullanıp sorun yaşayanlar için açıklıyorum öyle yaparsanız: Bu bir promosyon koduna benziyor almak için tıklayın der tıklarsanız bir şey değişmez bunun çözümü ggden linki kopyalayın VPN Almanya olan tarayıcı adresine yapıştırın buradan açık olan Discord adresinize veya açık değilse hesabınızı girdiğinizde tanımlanacak ve siz de oradan hediye bölümünden alacaksınız kodları bu kadar basit :). Kısaca ggden aldığınız kodu direk Discord hesabınızda hediye kodu kısmına değil tarayıcıya direk yapıştırıp sayfayı açın sonra Discord hesabınızdan kodları alın :)
fakat böyle yaptığımızda euro ile ödeme istiyor.

Fakat böyle yaptığımızda euro ile ödeme istiyor.

Adımları yanlış yapıyorsunuz büyük ihtimalle ben euro ödeme yapmadım Papara Card'ı girdim 18.36 çekti sonra geri ödedi. Siz Nitro hesabının içinden Nitro almaya çalışıyorsunuz büyük ihtimalle yıllık ya da aylık olarak o zaman normal almaya çalışıyorsunuzdur.

Arkadaşlar sorunu gg aldığı kodu direk Discord hediye kısmından kullanıp sorun yaşayanlar için açıklıyorum öyle yaparsanız: Bu bir promosyon koduna benziyor almak için tıklayın der tıklarsanız bir şey değişmez bunun çözümü ggden linki kopyalayın VPN Almanya olan tarayıcı adresine yapıştırın buradan açık olan Discord adresinize veya açık değilse hesabınızı girdiğinizde tanımlanacak ve siz de oradan hediye bölümünden alacaksınız kodları bu kadar basit :). Kısaca ggden aldığınız kodu direk Discord hesabınızda hediye kodu kısmına değil tarayıcıya direk yapıştırıp sayfayı açın sonra Discord hesabınızdan kodları
Sağol dostum işe yaradı. Nasıl yaptığımı anlatıyorum;
1- hesabınıza kredi kartı ekleyin (içinden para çekmiyor sadece 18,36 tl var mı diye doğrulama yapyor yani ücretsiz)
2- vpn ile konumu almanya yapın
3- steelseries GG den aldığınız kodu tarayıcıya yapıştırın
4- kutuları tikleyin banka doğrulama kodunu girin
5 - dc hediye kısmına geliyor.
6- işlem tamam olup kodları alana kadar VPN açık olsun yoksa olmuyor
TAMAMDIR!

Sağ ol dostum işe yaradı. Nasıl yaptığımı anlatıyorum;
1- hesabınıza kredi kartı ekleyin (içinden para çekmiyor sadece 18,36 TL var mı diye doğrulama yapyor yani ücretsiz)
2- VPN ile konumu Almanya yapın.
3- SteelSeries GG'den aldığınız kodu tarayıcıya yapıştırın.
4- kutuları tikleyin banka doğrulama kodunu girin.
5 - DC hediye kısmına geliyor.
6- işlem tamam olup kodları alana kadar VPN açık olsun yoksa olmuyor.
Tamamdır!

Rica ederim işinize yaradıysa ne mutlu :)

Bende kapalı mı diye tekrar denedim yapamayanlar yüzünden yine aldım.
Yeni Gmail açın gg hesabı oluşturun hesabı onaylayın sonra Almanya VPN açın Chrome üzerinden Discord hesabı açın gg moments kısmında ki learn more tıkayın verdiği linke copy deyip VPN Almanya açıkken Chrome linki yapıştırıp açın direk 1 ay Nitro verecek oradan kart bilgilerinizi girince anlık 0.99 dolar çekip geri veriyor sonra girip Discord hesabınızın hediye envanteri kısmından alın kodları bu kadar basit eğer kredi kartı çekmemezlik yaparsa sayfayı kapatmadan tekrar ödemeyi yapın olacaktır olmuyorsa sanal kart oluşturup deneyin :)

Geri
Yukarı