Rehber Bedava 3 Aylık Game Pass Kodu nasıl alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aboneliği alırken Play Store'dan aldım direk Play Store uygulamasından iptal edebiliyorum değil mi?

Çok teşekkür ederim :D. Bluestacks ile almayı başardım.

Hocam merhaba teşekkür ederim kodumu aldım ancak size sorum olacak. Telefondan ziraat sanal banka kartı oluşturup telefondaki uygulamadan ödemeyi yaptım yani kayıt oldum ödeme yapmadım. Hiçbir şekilde para çekemezler değil mi üyelik iptali yapılıyor mu? Zaten kartta para yok çekemezlerde ileride belki para yatırırım falan bilemiyorum :D

Hocam merhaba teşekkür ederim kodumu aldım ancak size sorum olacak. Telefondan ziraat sanal banka kartı oluşturup telefondaki uygulamadan ödemeyi yaptım yani kayıt oldum ödeme yapmadım. Hiçbir şekilde para çekemezler değil mi üyelik iptali yapılıyor mu? Zaten kartta para yok çekemezlerde ileride belki para yatırırım falan bilemiyorum :D
Kartı doğrulamak için o an 10 tl çekip geri ödediklerini duydum, benim kartım da sanal ve kayıt olduğumda içinde hiç para yokken kabul etti yani para çekmeden üyeliğimi tamamladım.

Neyse lafı niye uzatıyorum, kodu aldıktan sonra telefonundaki playstore'da abonelikler kısmından Crunch.'u iptal et. Sonra Xbox Game Pass uygulamasından aboneliklerini düzenle ve otomatik yenilemeyi kapat. Bunları yaparsan durduk yere paranı çekmezler. :D

Kartı doğrulamak için o an 10 TL çekip geri ödediklerini duydum, benim kartım da sanal ve kayıt olduğumda içinde hiç para yokken kabul etti yani para çekmeden üyeliğimi tamamladım.

Neyse lafı niye uzatıyorum, kodu aldıktan sonra telefonundaki Play Store'da abonelikler kısmından crunch.'u iptal et. Sonra Xbox Game Pass uygulamasından aboneliklerini düzenle ve otomatik yenilemeyi kapat. Bunları yaparsan durduk yere paranı çekmezler. :D

Bende sanaldan hallettim yok hocam estağfurullah. İptal ettim galiba 11 Kasım 2021'de iptal edilir yazıyor Türkçe alt yazı olsa bu uygulamayı da kullanırdım aslında :D .kodu daha kullanmadım kasım gibi kullanayım biraz geç bitsin şu sıralar oyun oynayacağımı pek sanmıyorum :D

Bende sanaldan hallettim yok hocam estağfurullah. İptal ettim galiba 11 Kasım 2021'de iptal edilir yazıyor Türkçe alt yazı olsa bu uygulamayı da kullanırdım aslında :D .kodu daha kullanmadım kasım gibi kullanayım biraz geç bitsin şu sıralar oyun oynayacağımı pek sanmıyorum :D
Ben de erken aktif ettiğim için biraz hüzünlüyüm. Bu arada kod son girilme tarihini 30 kasım yazdım ama emin olmak için araştırabilirsin, rehberi bir gece vakti hazırlamıştım. ~_~

Ben de erken aktif ettiğim için biraz hüzünlüyüm. Bu arada kod son girilme tarihini 30 Kasım yazdım ama emin olmak için araştırabilirsin, rehberi bir gece vakti hazırlamıştım. ~_~

30 Kasımmış.

Arkadaşlar ben Game Pass kodu alıp her şeyi aktif ettim yani hallettim. Şimdi Crunchyroll aylık aboneliği iptal etsem yanmaz değil mi benim Game Pass 3 aylık üyeliğim? Veya aynı şekil Game Pass abonelik iptal etsek son ödeme tarihi karttan para çekmemesi için.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı