Bedava antivirüs programı

@jackwolffs, Avast! firmasının geçmişi biraz kabarık. Diğer rakiplerine göre kullanıcı verilerini satmaya çalışırken davalık oldu. Bu durumu konu sahibinin de isteyeceğini düşünmüyorum.

Kunpeng daha denemedim. Avira motoru ile devam ediyorum :D
Avira ve Bitdefender antivirüs motorlarını kaldırdılar diye biliyorum. Kendi özelliklerini belirtirken de seçili işaretleri kaldırmışar. Artık eski özelliklerini kısmışlar.

Ek Açıklama 2020-05-10 165000.png

AVG Internet Security Nasıl arkadaşlar?
Kendileri Avast! firmasına satıldıkları için pek fazla önerilmemektedir. Malum Avast! şirketi suçlu olduğu için AVG de otomatikman suçlu oluyor.
AVG Internet Security yerine, Kaspersky Internet Security kullanabilirsiniz.

Bitdefender'in önerilmediğini görüyorum o yüzden aşağıya Bitdefender'i de ekliyorum malum kendisi Kaspersky kadar iyi bir antivirüs.

Bitdefender'in önerilmediğini görüyorum o yüzden aşağıya Bitdefender'i de ekliyorum malum kendisi Kaspersky kadar iyi bir antivirüs.

Fakat bulut teknolojisi üzerinde çalışmadığı için bellek kullanımlarında 250 - 300 MB gibi değerlere çıkabiliyor. Bu yüzden bulut tabanlı antivirüsler daha fazla beğeniliyor.

Fakat bulut teknolojisi üzerinde çalışmadığı için bellek kullanımlarında 250 - 300 MB gibi değerlere çıkabiliyor. Bu yüzden bulut tabanlı antivirüsler daha fazla beğeniliyor.
İnternet kapalıysa da aynı performansı veriyorlar mı peki? 😁 Kaspersky da iyi ve hafif bir program farkındayım sadece alternatifleri dizmek istedim. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı