Bedava CS:GO Skin Changer'da Bitcoin Mining Var Mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamamdır çok teşekkür ederim ben bu gün atacağım formatı. O zaman bir şey varsa gider değil mi?

Dediğim gibi kesin bir şey diyemeyiz. Ne olursa olsun en sağlıklısı format atmaktır, format atın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam atacağım. Peki nereden anlayabilirim bir şey oldugunu?

Yani PC'de bir sorun olup olmadığını.
Mining var mı yok mu diye. Veya zararlı bir virüs var mı?

Yani PC'de bir sorun olup olmadığını.
Mining var mı yok mu diye veya zararlı bir virüs var mı?

Kardeşim madem bu kadar korkuyordun yasaklı yazılım kullanmayacaktın. Adam sana neden bedavadan yazdığı yazılımı versin parayla hile alır gibi alsan yine bir şey demeyeceğim ama internetten bedava hile, skin changer kullanıyorsunuz ondan sonra buraya gelip bilgisayarımdan mining yaparlar mı, bilgisayarıma trojan girmiş midir gibi saçma saçma sorular soruyorsunuz. Eğer o kodlar işlemci belleğinize ya da RAM'inize yerleşmiş ise kurtulamazsınız. BIOS'a kadar saklanan kodlar var. Geçmiş olsun.

Skin changer yükledim ancak Bitcoin mining diye bir şeyden haberim yoktu şu an PC'de mining virüsü var mı yok mu bilmiyorum ama format atsam düzelir mi?

Hiç deneme VAC yersin çünkü denedim.

Böyle bir şeyden haberdar değildim üzgünüm sizi kızdırdıysam fakat cidden bu işten dolayı korkuyorum. Cidden bir kurtuluşu yok mudur?

Böyle bir şeyden haberdar değildim. Üzgünüm sizi kızdırdıysam fakat cidden bu işten dolayı korkuyorum. Cidden bir kurtuluşu yok mudur?

Format at görev yöneticisi üzerinden donanımların kullanımına bak olağan üstü bir şey yoksa devam et hiç kimse net bir kurtuluş yolu veremez. Param var kurtulurum ben diyorsan sat sistemini yenisini al.

Olması gereken değerler nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı