Bedava CS:GO Skin Changer'da Bitcoin Mining Var Mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Böyle bir şeyden haberdar değildim üzgünüm sizi kızdırdıysam fakat cidden bu işten dolayı korkuyorum. Cidden bir kurtuluşu yok mudur?
Temiz kurulum ile geçer o kadar abartı virüs koyucaklarını sanmıyorum. Birdahada 3. Parti yazılımı yükleme.

Bir problem gözükmüyor. Artık hile kullanmazsınız diye umuyorum, iyi forumlar.
Efendim bende zaten öyle hile kullanıp insanların oyunun zehir zıkkım eden insanlardan değilim sadece çok özeniyordum bir bakiyim dedim.Bu arada her şey için teşekkür ederim.İyi oyunlar attığınız hs olsun.

Efendim bende zaten öyle hile kullanıp insanların oyunun zehir zıkkım eden insanlardan değilim sadece çok özeniyordum bir bakiyim dedim.Bu arada her şey için teşekkür ederim.İyi oyunlar attığınız hs olsun.
Zaten insanların başına ne gelirse özenmekten geliyor. Teşekkürler, iyi forumlar.

Hocam boşverin skin changeri silin gitsin sonra ban yerseniz hesabınız boşu boşuna gitmiş olur. Skin kullanmak istiyorsanız para biriktirip alın boşu boşuna uğraşmayın en azından ucuza alırsanız bir süre sonra sonra zaten daha üstü fiyata satarsınız.

Hocam boşverin skin changeri silin gitsin sonra ban yerseniz hesabınız boşu boşuna gitmiş olur. Skin kullanmak istiyorsanız para biriktirip alın boşu boşuna uğraşmayın en azından ucuza alırsanız bir süre sonra sonra zaten daha üstü fiyata satarsınız.
Konuyu okusaydınız aslında problem çözülmüştü...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı