Bedava dağıtılan Steam hesabı tehlikeli mi?

• Konuyu başlatan Wux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 1B

Wux

Hectopat
Daha fazla  
Bir hesap gördüm. YouTube'da bedava Spider-Man veriyordu. Offline şekilde oynanabiliyormuş. Girsem başıma bir şey gelir mi? IP falan ellerine geçer mi?

Bu da paylaşımlı hesap muhtemelen ama insanlara yayıyor aldığı hesabı. Aynı mantığa gelir gibi paylaşımlı hesapla ancak en azından parayla bir siteden alınırsa hesap patlarsa bir muhatabı olur alanın yani evet en azından parasıyla almak daha mantıklı.

Bence bu hesaplara para vermenin hiçbir manası yok crack oynamaktan farksız bir de boşu boşuna bu adamlara para vermek yerine durumun yoksa crack oynamak daha mantıklı ancak crackli oyun yüklerken bilgisayara virüs bulaşabilir o açıdan belki bu hesaplara para verilebilir fakat dolandırılma olasılığının yüksek olduğunu düşünüyorum.

Bence bu hesaplara para vermenin hiçbir manası yok crack oynamaktan farksız bir de boşu boşuna bu adamlara para vermek yerine durumun yoksa crack oynamak daha mantıklı ancak crackli oyun yüklerken bilgisayara virüs bulaşabilir o açıdan belki bu hesaplara para verilebilir fakat dolandırılma olasılığının yüksek olduğunu düşünüyorum.
Virüs olayları yüzünden çok bulaşmıyorum crack durumuna. Bunda en azından indirdiğim kaynak belli olduğundan daha iyi oluyor. Biraz paranoyağım virüs falan konusunda. 2 ay önce virüs testlerini yaptığım ve tamamen sıkıntısız ve virüssüz bir uygulamadan bile şüphelenmeye başladım durduk yere. Antivirüslerimin hepsi uygulama ve bilgisayardaki tüm dosyalar tertemiz dediği halde hala şüpheleniyorum neden bilmiyorum.

Evet ama bu hesap patlayalı çok olmuş banlı zaten muhtemelen binlerce kişi girmiş hesaba.
Evet, genelde öyle oluyor. Hesap bilgileri internette yayınlandığı için ve çok fazla giriş olduğu için banlanıyor genelde.

Link atar mısınız videonun.

Hahalafladlfadl fhkgllkfgş tamam hocam hiç aklıma gelmezdi birinin link isteyeceği.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hahalafladlfadl fhkgllkfgş tamam hocam hiç aklıma gelmezdi birinin link isteyeceği.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Keyifli şekilde oyunumu oynadıktan sonra bir sıkıntı yaşadımmı yazacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı